Flacbox – přehraje vše

Máte-li vlastní sbírku svých raritních alb, které nejsou na Apple Music, Spotify, Google music, apod. ale nevejdou se Vám najednou nacpat do Hudby na iPhone popř. iPadu?

Řešení: cloud + přehrávač Flacbox

Použijte online úložiště: Disk Google, Dropbox, OneDrive, Box, MEGA, Yandex.Disk, MediaFire, WebDAV, SMB, MyDrive, pCloud, HiDrive a samozřejmě Apple iCloud. Po zřízení nového nebo už existujícího účtu na některých z těchto cloudů uploadujte tam jednorázově svoje hudební soubory z Vašeho PC nebo Maca v libovolné adresářové struktuře (já používám např. hudební styl / název interpreta / název CD / název skladby). Skladby mohou být ve formátu FLAC, ALAC, OPUS, MP3, AAC, OGG, M4A, WAV, AIFF, M4R, WMA.

Z App Storu si stáhněte podle mě geniální aplikaci Flacbox. V záložce @připojit (ano, je v češtině) si vzpomeňte (!) na jmého cloudové služby a její přihlašovací údaje a vyplňte je. Cloudů může být libovolný počet. Ze všech těchto míst můžete touto aplikací přehrávat buď audiostreamem přez jakékoliv datové spojení nebo pokud předpokládáte, že se ocitnete v situaci, že by jste už vyčerpali mobilní data a dostupná wifi nikde, můžete si libovolné audiosoubory nebo celé složky dát PŘEDEM do režimu OFFLINE. Tzn. stáhnout si je do interního úložiště zařízení. Ty potom najdete v záložce Soubory. Takže si budete moci přehrát svoji poslední píseň, i když budete uvězněni ve Faradayově kleci v pokusné laboratoři šíleného profesora.

Pokud nemáte zrovna ideální sluchátka popř. externí zesilovač + reprosoustavy, můžete jejich frekvenční nedostatky korigovat 10 pásmovým ekvalizérem.

Jednoduché, funkční a většinou i zdarma.

Předchozí článek

Podle studie se více obchoduje s iPhony než s telefony s Androidem

Následující článek

2048

Související články