iOS 5: chyba 3200 a “internal error”, problém s aktualizací

Pokud máte problémy s aktualizací iPhonu, iPadu nebo iPodu Touch na verzi iOS 5, nejste sami. Na sociálních sítích je plno uživatelů se stejnými problémy.

Pokud máte problémy s aktualizací iPhonu, iPadu nebo iPodu Touch na verzi iOS 5, nejste sami. Na sociálních sítích je plno uživatelů se stejnými problémy. Co s tím můžete dělat?

Problémy se točí okolo momentu, kdy iTunes kontaktuje servery Apple, aby ověřil a aktivoval aktualizování. Problémem jsou tedy servery Applu, které zvládají zpracovat pouze polovinu požadavků. Informace pochází od Jaye Freemana, tvůrce jailbreaku pro iPhone a Cydia App Storu.

To anyone getting “An internal error occurred.” (3200) while installing iOS 5.0, Apple’s servers are swamped, and failing half the requests.

Chyba 3200, nebo chybová hláška “internal error”, se zobrazí těm, kteří se snažili aktualizovat svoje iOS zařízení. Někteří z nich ji spustili i desetkrát, než se jim povedla.

Jak je vidět, poptávka po nové verzi iOS je obrovská, takže jediná možnost, je být trpělivý. Nemůžete s tímto problémem dělat nic jiného, než to zkoušet znovu a znovu, nebo aktualizaci odložit na zítra.

11 comments
  1. Skúsil som namiesto updatu a inštalácie povoliť iba uloženie do PC a následne dal update. Funguje to bez chybovej hlášky.

  2. Naistaloval jsem firmware hned po vypnutí firewall

  3. Dnes rano a bez problemov, tiez najprv ulozenie do pc a nasledovne aktulizacia.Vcerajsie errory sposobene nedockavymi uzivatelmi, masovo pripajananymi k serverom applu.Zbytocne sa vypisovali o zlyhani a chybach, mali pockat 🙂 

  4. Taky mi to zahlásilo 3200 asi tak 5. Pak jsem zkusil restore a bez chyby. Akorat potom kopirovani obsahu zpět mi pilo krev:D

  5. Ja musel dat restore protože jsem se stakovou chybou ještě nesetkal ale diky itunes 10.5 zaloha bez problému 

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Facebook pro iPad: recenze dlouho očekávané aplikace

Následující článek

iOS 5 a iCloud: shrnutí všech novinek a dojmů z updatu

Související články