iOS 5.1: druhá beta umožňuje mazat fotky z Photo Streamu

Apple pokračuje ve vývoji iOS druhou betou iOS 5.1, která přidává možnost mazat fotky z Photo Streamu a opravuje další řadu bugů.

Apple čile pokračuje ve vývoji další verze iOS – včera uvolnil pro vývojáře již druhou betu iOS 5.1, jejíž jedinou novinkou je však možnost mazat fotky z Photo Streamu. Mnoho uživatelů si právě na toto stěžovalo, a tak bude mít toto drobné vylepšení jistě velký úspěch. V iOS 5.1b2 se navíc Apple rozhodl “zamést” se všemi spekulacemi ohledně nových čísel produktů, když do zdrojového kódu ze srandy nastražil údaje například o iPhonu 8 či iPadu 10.

Jak jsme psali minule, Apple měl údajně zaráz pracovat jak na iOS 5.0.2, která měla konečně vyřešit problémy s baterií, tak i na iOS 5.1 – a i když dvojmístné verze většinou přinášejí nějaké nové zajímavé funkce (touto cestou byla například uvedena možnost využívat AirPlay v aplikacích třetích stran), iOS 5.1 se zatím tváří pouze jako verze opravující chyby a doplňující drobnosti – tedy třeba mazání fotek z Photo Streamu, což však mělo být dle mého názoru obsaženo již v iOS 5.

V minulém článku jsme se také zmiňovali o tom, že se v iOS 5.1b1 objevily mimo jiné i náznaky nových přísrojů, konkrétně nové generace iPhonu, iPadu a Apple TV. Applu však již zřejmě s těmito spekulacemi došla trpělivost, a tak do kódu doplnil vymyšlené výrobky, které dosahují například až po iPhone 8 či iPad 10. Od nynějška již tak nebude prakticky možné tímto způsobem spekulovat o dalších modelech, což pro mnoho fanoušků neodmyslitelně patří ke každému čekání na keynote a s ní spojený nový model.

Jaké nové funkce či opravy bugů byste rádi viděli v iOS 5.1 vy?

5 comments
  1. Me by se libilo, kdyby pripominky podle mista nesly jenom podle kontaktu nebo adresy, ale i podle bodu na mape. Pripadne me ujete abych treba hledal adresu obchodnaku nebo si ho daval do kontaktu.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

EPOCH: postapokalyptická robotí akce s perfektní atmosférou

Následující článek

Farm Frenzy 3: zvládněte pět různých farem v jedné hře

Související články

T-Mobile: nabízí jen iPhone 4 16GB, ale za cenu už od 7990 Kč

Poslední český operátor, který po O2 a Vodafone oznámil ceny iPhone 4, se stal T-Mobile. Ten se rozhodl nabídnout svým zákazníkům pouze 16GB model. Jak se čekalo, žádná výraznější cenová bomba se nestala, přesto T-Mobile nás jednou věcí překvapil. Stávajícím zákazníkům s minimálním měsíčním plněním 2.300 Kč nabídne iPhone 4 16GB za nízkých 7.990 Kč.

Prototyp iPhone: policejní zásah u redaktora Gizmodo

Informace o ztraceném prototypu iPhone a historka o opilém pracovníkovi Apple začínají nabírat nečekaný směr. Redaktora Gizmoda, který stojí za objevením prototypu, včerejší večer doma překvapila policie, která mu zabavila veškerý hardware, který by mohl pomoci odhalit pravdu ohledně objevení prototypu.