iOS 5.1: druhá beta umožňuje mazat fotky z Photo Streamu

Apple pokračuje ve vývoji iOS druhou betou iOS 5.1, která přidává možnost mazat fotky z Photo Streamu a opravuje další řadu bugů.

Apple čile pokračuje ve vývoji další verze iOS – včera uvolnil pro vývojáře již druhou betu iOS 5.1, jejíž jedinou novinkou je však možnost mazat fotky z Photo Streamu. Mnoho uživatelů si právě na toto stěžovalo, a tak bude mít toto drobné vylepšení jistě velký úspěch. V iOS 5.1b2 se navíc Apple rozhodl “zamést” se všemi spekulacemi ohledně nových čísel produktů, když do zdrojového kódu ze srandy nastražil údaje například o iPhonu 8 či iPadu 10.

Jak jsme psali minule, Apple měl údajně zaráz pracovat jak na iOS 5.0.2, která měla konečně vyřešit problémy s baterií, tak i na iOS 5.1 – a i když dvojmístné verze většinou přinášejí nějaké nové zajímavé funkce (touto cestou byla například uvedena možnost využívat AirPlay v aplikacích třetích stran), iOS 5.1 se zatím tváří pouze jako verze opravující chyby a doplňující drobnosti – tedy třeba mazání fotek z Photo Streamu, což však mělo být dle mého názoru obsaženo již v iOS 5.

V minulém článku jsme se také zmiňovali o tom, že se v iOS 5.1b1 objevily mimo jiné i náznaky nových přísrojů, konkrétně nové generace iPhonu, iPadu a Apple TV. Applu však již zřejmě s těmito spekulacemi došla trpělivost, a tak do kódu doplnil vymyšlené výrobky, které dosahují například až po iPhone 8 či iPad 10. Od nynějška již tak nebude prakticky možné tímto způsobem spekulovat o dalších modelech, což pro mnoho fanoušků neodmyslitelně patří ke každému čekání na keynote a s ní spojený nový model.

Jaké nové funkce či opravy bugů byste rádi viděli v iOS 5.1 vy?

5 comments
  1. Me by se libilo, kdyby pripominky podle mista nesly jenom podle kontaktu nebo adresy, ale i podle bodu na mape. Pripadne me ujete abych treba hledal adresu obchodnaku nebo si ho daval do kontaktu.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

EPOCH: postapokalyptická robotí akce s perfektní atmosférou

Následující článek

Farm Frenzy 3: zvládněte pět různých farem v jedné hře

Související články