Phonejoy Pro Gamer Bundle promění váš telefon v Gameboy

Snad každý skutečný milovník her může potvrdit, že hry na dotykovém telefonu nejsou to pravé ořechové. Absence tlačítek je vždy znát a pokud i vy rádi zvolíte příjemné ovládání, tak si můžete zakoupit gadget, který promění váš telefon v Gameboy. Už si nebudete muset strkat prsty do zorného pole, ale vaše hry budete ovládat pohodlně pomocí stylového ovladače.

Phonejoy Pro Gamer Bundle je jedním z ovladačů, které jsou do posledního detailu navržené pro maximální zážitek z každé hry. Tento kousek je ovšem velmi speciální, jedná se o rozkládací ovladač, který má teleskopické tělo, jenž se dokáže přizpůsobit velikosti každého telefonu. Dokonce ho lze použít jak horizontálně, tak i vertikálně, zkrátka, jak se to bude uživateli více hodit. Výrobce nebyl skromný a tak je ovladač kompatibilní jak s iPhony, tak i s Androidy, tím si jistě získá ještě větší procento zájemců.

Celé zařízení váží jen 180 gramů a na jedno nabití dokáže sloužit až 8 hodin aktivního hraní. V samotném těle je totiž zbudovaná  lithium-iontová baterie, která tohoto drobečka napájí. Nabíjení probíhá prostřednictvím micro USB. Složený ovladač je široký 102 mm a po rozložení až 255 mm, výška je 87 mm. Uživatelé najdou v balení samotný ovladač, měkké i tvrdé pouzdro, jack na sluchátka, stojánek, průvodce a napájecí kabel.

[youtube id=”cMhcM3Pv9bg” width=”100%” height=”auto”]

Skvělé hraní s ovladačem stojí za to a pokud se zalíbilo i vám, tak ho můžete zakoupit již za cenu necelých 1500 Kč. Výrobci hlásají i dostupnost pro Českou republiku, takže se mohou těšit i uživatelé, kteří neholdují jen zahraničním obchodům.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Inteligentní hrnek pro iOS pozná, co pijete

Následující článek

7 nejlepších her a aplikací týdne

Související články