Phonejoy Pro Gamer Bundle promění váš telefon v Gameboy

Snad každý skutečný milovník her může potvrdit, že hry na dotykovém telefonu nejsou to pravé ořechové. Absence tlačítek je vždy znát a pokud i vy rádi zvolíte příjemné ovládání, tak si můžete zakoupit gadget, který promění váš telefon v Gameboy. Už si nebudete muset strkat prsty do zorného pole, ale vaše hry budete ovládat pohodlně pomocí stylového ovladače.

Phonejoy Pro Gamer Bundle je jedním z ovladačů, které jsou do posledního detailu navržené pro maximální zážitek z každé hry. Tento kousek je ovšem velmi speciální, jedná se o rozkládací ovladač, který má teleskopické tělo, jenž se dokáže přizpůsobit velikosti každého telefonu. Dokonce ho lze použít jak horizontálně, tak i vertikálně, zkrátka, jak se to bude uživateli více hodit. Výrobce nebyl skromný a tak je ovladač kompatibilní jak s iPhony, tak i s Androidy, tím si jistě získá ještě větší procento zájemců.

Celé zařízení váží jen 180 gramů a na jedno nabití dokáže sloužit až 8 hodin aktivního hraní. V samotném těle je totiž zbudovaná  lithium-iontová baterie, která tohoto drobečka napájí. Nabíjení probíhá prostřednictvím micro USB. Složený ovladač je široký 102 mm a po rozložení až 255 mm, výška je 87 mm. Uživatelé najdou v balení samotný ovladač, měkké i tvrdé pouzdro, jack na sluchátka, stojánek, průvodce a napájecí kabel.

[youtube id=”cMhcM3Pv9bg” width=”100%” height=”auto”]

Skvělé hraní s ovladačem stojí za to a pokud se zalíbilo i vám, tak ho můžete zakoupit již za cenu necelých 1500 Kč. Výrobci hlásají i dostupnost pro Českou republiku, takže se mohou těšit i uživatelé, kteří neholdují jen zahraničním obchodům.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Inteligentní hrnek pro iOS pozná, co pijete

Následující článek

7 nejlepších her a aplikací týdne

Související články

iPad hry: výběr těch nejlepších her pro iPad

V uplynulých dnech je o iPadu hodně slyšet. Nevím, zda je to dokonalým marketingem, parádním designem, fascinujícím interfacem, přijatelnou cenou, nebo třeba skvělým uměním Steva Jobse prezentovat nové výrobky, ale Applu se opět povedlo jejich nový produkt dokonale prodat (více o prodeji iPadu zde). Abych řekl pravdu, já osobně iPadu až tolik nevěřil a jeho koupi jsem neplánoval, ale po shlédnutí videí z hraní her měním názor - tuto dokonalou herní konzoly prostě musím mít!