Protoxide: Death Race – nepropracovaná sci-fi závodní hra

Zajímavý název, pěkná grafika a jednoduchý příběh. To vše zní velice hezky, bohužel hra trpí problémy technického rázu.

Zajímavý název, pěkná grafika a jednoduchý příběh. To vše zní velice hezky, bohužel hra trpí problémy technického rázu.

Hra funguje jako většina závodů budoucnosti, jste vsazeni do úzkého koryta a jediné o co Vám jde je zničení soupeřů a dokončení daného závodu.  Kampaň pro jednoho hráče obsahuje jednoduchý příběh mladého záodníka, který se chce dostat na vrchol a vyřešit nějaké věci z minulosti (není to nějaký epický příběh, ale svojí úlohu plní…drží Vás u hry) Je vyprávěný formou komiksu a textových dialogů.

Co mě na hře zklamalo, je menší škála zbraní a velice špatná umělá inteligence. Soupeře je velice lehké dohnat a chvilkama mi přišlo, že se schválně drží vedle mé lodi, abych je mohl jednoduše sestřelit. Střílení raket je další neduh hry, protože je těžší se netrefit, než trefit a zároveň Vás málokdy něco zasáhne. Ve hře také nemáte možnost ovládat rychlost, prostě letíte, sem tam sebere nějaké to nitro a jednoduchým nakláněním dokončíte závod.

Ale abych tento titul jen nehanil. Co se grafické stránky týče, je hra velice pěkná a má opravdu propracované modely vesmírných lodí. Těch je dohromady 12 a vypadají vážně hezky, bohužel se dát vyhrát bez ohledu na obtížnost se všemi. V současné době obsahuje hra jen lokální multiplayer po wifi, ale autoři slibují i hraní po internetu, což by velice zvedlo kvalitu hry. Hře dávám 60% a hrál jsem ji ve verzi:  1.1.1

Protoxide: Death Race – 0.79€ -Appstore

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Super Snake HD: pixelový had urazil dlouhou cestu

Následující článek

App Store: 25 miliard stažených aplikací

Související články