Hattrick: stolní fotbálek do kapsy

Pamatujete na doby dřívější, kdy jste trávili čas u “cvrnkacího” fotbálku? Já ano a očividně si na tento stolní fotbálek vzpoměli také kluci z českého Cinemaxu. Pojďme se mrknout na tuhle oddechovku trochu blíž.

Briefing Ovládání hráče

Začnu ovládáním, které opravdu není složité. Prstem prakticky pouze míříte a určujete intenzitu “kopu”. Pokud by vám nebylo něco jasné, briefing před hrou vám nastíní techniku kopu blíž, pokud ale hru vyzkoušíte, bude vám vše od začátku jasné. Na ovládání této hry se nedalo příliš “vykouzlit”, ale takové, které je ve hře, je dobré.

hattrick3 full

Jak si můžete všimnout na obrázku, hrát se dá jak proti iPhonu, tak proti kamarádovi. Multiplayer lze hrát pouze na jednom iPhone (hráči se střídají), WiFi nebo bluetooth hru pro více hráčů do hry autoři bohužel nezakomponovali.

Umělá inteligence protivníka se liší podle zvolené obtížnosti. Líbilo s mi, že i protivník udělá někdy chybu a není stroze naprogramovaný na útok na bránu.

Hra jako taková mě celkově pobavila, na druhou stranu je to pouze oddechová hra. Nedokážu si představit hrát Hattrick třeba hodinu v kuse, přecijen jde ve hře jen o to dobře nasměrovat kuličku buď na přilehlého spoluhráče, nebo do brány. Od toho se také odvíjí mé celkové hodnocení.

Hattrick je určitě originální nápad, ale cena je dle mého trochu vysoká. Přecijen za 2,39€ se dají sehnat určitě trvanlivější tituly. Na druhou stranu pokud si Hattrick na AppStore koupíte, podpoříte nadějné české vývojářské studio Cinemax a navíc si zacvrnkáte fotbálek. Finální rozhodnutí nechám na vás.

2 comments
  1. Momentálně nám výrobci hru zlevnili na €0,79 !!

  2. Momentálně nám výrobci hru zlevnili na €0,79 !!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone: dálkové ovládání pro váš automobil

Následující článek

Medieval: staňte se závislým

Související články