GTA: Chinatown Wars na AppStore

Pozor, GTA: China Town pro iPhone je na AppStore! Koukněte se na první video z hraní této legendy.

Grand Theft Auto si po konzolích, počítačích, PSP a Nintendu DS prorazila cestu konečně také na naše jablíčkové telefony!

Je to teprve pár hodin a na internetu již lze nalézt spoustu reakcí. Kladných i těch trochu horších. Faktem ale je, že velice očekávaná hra je konečně v AppStore a to za vcelku sympatickou cenu. Za 7,99€ se můžete těšit na plnohodnotnou konverzi DS/PSP verze. Chinatown Wars přináší Liberty City zprostředkovaného ze starého, známého ptačího pohledu.

GTA: China Town
GTA: ChinaTown Wars

Těšit se můžete na skvělý zážitek kompatibilní s OS 3.1.2. Dle některých reakcí je grafika horší, než na PSP. Vaše reakce můžete psát do komentářů.

171 comments
  1. podle mě nezáleží ani tak moc na grafice, ale na hratelnosti… Ano grafika je s porovnáním na PSP trošku horší, ale co se hratelnosti týče,
    ¨nemám co bych vytknul.. Po car jack street, payback konecne pricházi titul, ktery je srovnatelny s GTA 2.

  2. podle mě nezáleží ani tak moc na grafice, ale na hratelnosti… Ano grafika je s porovnáním na PSP trošku horší, ale co se hratelnosti týče,
    ¨nemám co bych vytknul.. Po car jack street, payback konecne pricházi titul, ktery je srovnatelny s GTA 2.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

SuperApple #4: tipy a triky pro váš Mac

Následující článek

Push notifikace: problém s Facebookem

Související články

Cut the Rope: dokonale zpracovaná logická hra

Někdo zvoní, tak jdete otevřít a na zemi leží krabice s nápisem „krmit bonbóny“. Vevnitř je roztomilá zelená příšerka „Om Nom“, a proto se rozhodnete, že se o ni budete starat. Přesně takhle začíná hra pro iPhone i iPad, která vás chytne a nepustí a na App Store je doslova hitem.