Gameloft: čerstvý nášup 3 nejlepších demoverzí

Gameloft dnes vydal rovnou tři nové free verze svých velkých hitů s propracovanou grafikou. Pokud tedy chcete vyzkoušet čerstvé demoverze, máte možnost!

Gameloft dnes vydal rovnou tři nové free verze svých velkých hitů s propracovanou grafikou. Pokud tedy chcete vyzkoušet čerstvé demoverze, máte možnost!

Eternal Legacy

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CSz4OwTLj3A[/youtube]

V tomto taktickém RPG vstoupíte do obrovského světa s rozmanitým prostředím a to vše v typické japonské tématice.  Pokud máte rádi tahové souboje, rozhodně demo vyzkoušejte. Najdete tu ukázku z prvního levelu a aréna mód. Za plnou verzi zaplatíte 5,49 €.

Eternal Legacy – Demo – AppStore link

Eternal Legacy – 5,49€ – AppStore link

Shadow Guardian

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=50pNU2EFN_o[/youtube]

V této 3rd person akční adventuře se vtělíte do hrdiny jménem Jason Call. Příběh hry se točí kolem tajemného artefaktu Prima Materia, který se může stát obrovskou hrozbou, neboť je cílem zločineckých žoldáků a má potenciál ohrozit celý svět. Jedinou nadějí je náš hrdina, za kterého prožijetespoustu  dobrodružství v starobylých chrámech nebo i na zamrzlé Antarktidě. To vše v propracované grafice. V demoverzi si vyzkoušíte kousek ze začátku hry a také Arena mód, kde si pořádně zastřílíte. Za full verzi dáte 4,99 €.

Shadow Guardian – Demo – AppStore link

Shadow Guardian – 4,99€ – AppStore link

Dungeon Hunter 2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6qq3-5Vajw8[/youtube]

Dungeon Hunter 2 je typické RPG, kde postavy vidíte z vrchního pohledu, bojujete proti spousty příšerám a sbíráte zkušenostní body. Ve free verzi budete mít možnost vyzkoušet první level z tohoto parádního druhého dílu. Plná verze pak stojí 5,49 €.

Dungeon Hunter 2 – Demo – AppStore link

Dungeon Hunter 2 – 5,49€ – AppStore link

Která hra vás nejvíce zaujala? Napište nám do komentářů.

Předchozí článek

The Daily: spuštěn první magazín s novým modelem předplatného

Následující článek

Jailbreak iOS 4.2.1: návod na finální verzi untethered Jailbreaku

Související články

Zdarma: iPhone DVD Converter za $29 pro všechny FREE!

Pamatujete na akci firmy iSkySoft, která rozdávala zdarma iPhone Video Converter? Záhy potom, co tato akce skončila, začala nová a opět atraktivní akce na užitečný software pro převádění vašich DVD filmů do iPhone. Tento konverter stojí $29, ale vy ho do 9.8.2010 máte šanci získat zdarma a to jak pro Windows, tak pro Mac!