Gameloft: čerstvý nášup 3 nejlepších demoverzí

Gameloft dnes vydal rovnou tři nové free verze svých velkých hitů s propracovanou grafikou. Pokud tedy chcete vyzkoušet čerstvé demoverze, máte možnost!

Gameloft dnes vydal rovnou tři nové free verze svých velkých hitů s propracovanou grafikou. Pokud tedy chcete vyzkoušet čerstvé demoverze, máte možnost!

Eternal Legacy

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CSz4OwTLj3A[/youtube]

V tomto taktickém RPG vstoupíte do obrovského světa s rozmanitým prostředím a to vše v typické japonské tématice.  Pokud máte rádi tahové souboje, rozhodně demo vyzkoušejte. Najdete tu ukázku z prvního levelu a aréna mód. Za plnou verzi zaplatíte 5,49 €.

Eternal Legacy – Demo – AppStore link

Eternal Legacy – 5,49€ – AppStore link

Shadow Guardian

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=50pNU2EFN_o[/youtube]

V této 3rd person akční adventuře se vtělíte do hrdiny jménem Jason Call. Příběh hry se točí kolem tajemného artefaktu Prima Materia, který se může stát obrovskou hrozbou, neboť je cílem zločineckých žoldáků a má potenciál ohrozit celý svět. Jedinou nadějí je náš hrdina, za kterého prožijetespoustu  dobrodružství v starobylých chrámech nebo i na zamrzlé Antarktidě. To vše v propracované grafice. V demoverzi si vyzkoušíte kousek ze začátku hry a také Arena mód, kde si pořádně zastřílíte. Za full verzi dáte 4,99 €.

Shadow Guardian – Demo – AppStore link

Shadow Guardian – 4,99€ – AppStore link

Dungeon Hunter 2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6qq3-5Vajw8[/youtube]

Dungeon Hunter 2 je typické RPG, kde postavy vidíte z vrchního pohledu, bojujete proti spousty příšerám a sbíráte zkušenostní body. Ve free verzi budete mít možnost vyzkoušet první level z tohoto parádního druhého dílu. Plná verze pak stojí 5,49 €.

Dungeon Hunter 2 – Demo – AppStore link

Dungeon Hunter 2 – 5,49€ – AppStore link

Která hra vás nejvíce zaujala? Napište nám do komentářů.

Předchozí článek

The Daily: spuštěn první magazín s novým modelem předplatného

Následující článek

Jailbreak iOS 4.2.1: návod na finální verzi untethered Jailbreaku

Související články

DVD to iPad Converter: software v hodnotě $30 zdarma ke stažení!

Patříte mezi ty šťastné, kteří vlastní iPad a chcete převést své DVD filmy přímo pro iPad? Máme pro vás skvělou zprávu! Díky omezené nabídce firmy Daniusoft můžete získat software na převádění DVD do iPadu zdarma! Jediné, co musíte udělat pro to, aby jste získali software v hodnotě $29.95, je stát se fanouškem na Facebooku. Slušná nabídka, co říkáte?

HN reader: noviny v iPhone každý den zdarma

Již je to naštěstí dlouho, kdy zpravodajské portály neměly ani vlastní mobilní verzi, která je přeci jen na cestách lepší, než jejich desktopová verze. Stále je tu ale ještě něco lepšího, než mobilní verze webu a tou je nativní aplikace. Hospodářské noviny jednu takovou pro iPhone mají a není vůbec špatná!