Gameloft: čerstvý nášup 3 nejlepších demoverzí

Gameloft dnes vydal rovnou tři nové free verze svých velkých hitů s propracovanou grafikou. Pokud tedy chcete vyzkoušet čerstvé demoverze, máte možnost!

Gameloft dnes vydal rovnou tři nové free verze svých velkých hitů s propracovanou grafikou. Pokud tedy chcete vyzkoušet čerstvé demoverze, máte možnost!

Eternal Legacy

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CSz4OwTLj3A[/youtube]

V tomto taktickém RPG vstoupíte do obrovského světa s rozmanitým prostředím a to vše v typické japonské tématice.  Pokud máte rádi tahové souboje, rozhodně demo vyzkoušejte. Najdete tu ukázku z prvního levelu a aréna mód. Za plnou verzi zaplatíte 5,49 €.

Eternal Legacy – Demo – AppStore link

Eternal Legacy – 5,49€ – AppStore link

Shadow Guardian

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=50pNU2EFN_o[/youtube]

V této 3rd person akční adventuře se vtělíte do hrdiny jménem Jason Call. Příběh hry se točí kolem tajemného artefaktu Prima Materia, který se může stát obrovskou hrozbou, neboť je cílem zločineckých žoldáků a má potenciál ohrozit celý svět. Jedinou nadějí je náš hrdina, za kterého prožijetespoustu  dobrodružství v starobylých chrámech nebo i na zamrzlé Antarktidě. To vše v propracované grafice. V demoverzi si vyzkoušíte kousek ze začátku hry a také Arena mód, kde si pořádně zastřílíte. Za full verzi dáte 4,99 €.

Shadow Guardian – Demo – AppStore link

Shadow Guardian – 4,99€ – AppStore link

Dungeon Hunter 2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6qq3-5Vajw8[/youtube]

Dungeon Hunter 2 je typické RPG, kde postavy vidíte z vrchního pohledu, bojujete proti spousty příšerám a sbíráte zkušenostní body. Ve free verzi budete mít možnost vyzkoušet první level z tohoto parádního druhého dílu. Plná verze pak stojí 5,49 €.

Dungeon Hunter 2 – Demo – AppStore link

Dungeon Hunter 2 – 5,49€ – AppStore link

Která hra vás nejvíce zaujala? Napište nám do komentářů.

Předchozí článek

The Daily: spuštěn první magazín s novým modelem předplatného

Následující článek

Jailbreak iOS 4.2.1: návod na finální verzi untethered Jailbreaku

Související články

Instagram: originální fotky z iPhone rychle a jednoduše

Předpokládám, že řada z vás používá k focení výhradně telefon a fotí především momentky či dokumentaci z cestování. Pravděpodobně vám ale v iPhone chybí aplikace, která fotky jednoduše upraví a dá jim o fous lepší nádech. Ačkoli si můžete stáhnout řadu k tomu určených aplikací, většina z nich je určená pro manuální (unavující) editaci vašich snímků - Instagram funguje přesně naopak.

Threads: speciální aplikace pro nákup triček na Threadless

Threadless je ojedinělý internetový obchod nabízející oblečení s originálními motivy. Ty si odhlasovávají sami zákazníci, a tak se do prodeje dostane vždy jen to nejlepší. Nyní se na App Store objevila aplikace, která by měla usnadnit nakupování na tomto serveru. Bohužel dělá ale spíše přesný opak. Napadlo mě však další využití - databáze wallpaperů …