Donut Games: V rámci akce Crazy Summer nyní 3 hry zdarma!

Oblíbení Donut Games opět přichází se svými stylovými hrami s jednoduchou myšlenkou a malovanou grafikou. Tentokrát si pro nás v rámci akce Crazy Summer

Oblíbení Donut Games opět přichází se svými stylovými hrami s jednoduchou myšlenkou a malovanou grafikou. Tentokrát si pro nás v rámci akce Crazy Summer připravili 3 hry zdarma po omezenou dobu. Jaké to jsou?

Cat Physics

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=whkTPBbcfE4&feature=player_embedded[/youtube]

Pohodová puzzle hra, ve které musíte nasměrovat míček od jedné kočičce k druhé. Čím kratší dráha, tím větší ohodnocení. Šipkami navadíte míček tak, aby letěl správným směrem. Hra obsahuje 50 levelů. Velice chytlavé a povedené!

Cat Physics – dočasně zdarma – AppStore link

Castle Smasher

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6Xa3U0FOUh0&feature=player_embedded[/youtube]

V další neméně povedené hře máte za úkol zbombardovat nepřátelskou hradbu až k zemi. Castle Smasher obsahuje 3 herní módy, a to Challenges (s 50ti čerstvými levely), Arcade a Target Practice. Přirovnal bych ji k návykovým Angry Birds.

Castle Smasher – dočasně zdarma – AppStore link

Traffic Rush

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cGRZ4a0hkYk[/youtube]

Poslední ze série her zdarma je Traffic Rush, kde pomocí prstu popoháníte stále více ucpanou dopravu na křižovatce. Jakmile dojde ke srážce, je konec. Čím více aut projede, tím je vaše skóre větší.

Traffic Rush – dočasně zdarma – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Skype: update pro iOS4 přináší podporu multitaskingu

Následující článek

Samsung: Galaxy S zdarma pro nespokojené majitele iPhone 4!

Související články

Mirror’s Edge: opravdu kvalitní hra pro iPhone a iPad zdarma!

Na naší stránce na Facebooku nám napsali fanoušci, že je dočasně zdarma hra Mirror's Edge. Jedná se o opravdu povedený herní titul, který sklidil řadu pochvalných recenzí. Byla by proto určitě škoda promarnit akční nabídku "koupit" si tuto hru jak pro iPhone, tak pro iPad zdarma! Koukněte se na video z hraní a stahujte na AppStore.