Twitter: nový update pro iOS zařízení přináší push notifikace

V dnešních ranních hodinách byla vydána aktualizace oblíbené aplikace Twitter (dostupné zdarma na AppStore) jak pro iPhone, tak i pro iPad. Tento update nese číselné označení 3.2.1 a přináší zejména push notifikace. Kvůli této absenci byly k této aplikaci často směřovány výtky. Aplikace vás nově může upozornit jak na nově příchozí zprávu, tak i odpovědí na váš tweet ve tvaru @jmeno.

V dnešních ranních hodinách byla vydána aktualizace oblíbené aplikace Twitter (dostupné zdarma na AppStore) jak pro iPhone, tak i pro iPad. Tento update nese číselné označení 3.2.1 a přináší zejména push notifikace. Kvůli této absenci byly k této aplikaci často směřovány výtky. Aplikace vás nově může upozornit jak na nově příchozí zprávu, tak i odpovědí na váš tweet ve tvaru @jmeno. Také je možné nastavit, zda chcete, aby vás Twitter upozorňoval jenom od lidí, které znáte a máte je ve “follow”, či ode všech. Mě osobně notifikace dříve nechyběly, i když si je nyní rád zapnu a určitě se jedná o zlepšení – možná to někoho dokonce přesvědčí používat tuto oficiální Twitter aplikaci.

Používáte Twitter? Naše tweety si zamilujete! Sledujte @iPhoneTipscz

Twitter pro iPhone

Dále byla konečně opravena chyba na všech iPadech používajících nový iOS 4.2, a to jak bety, tak i Golden Master verze. U této aplikace byl problém v tom, že po každém vypnutí aplikace se bylo třeba znovu na Twitter přihlásit, což bylo krajně nepraktické a mnoho lidí kvůli tomuto bugu začalo dočasně používat Twitterrific. Novým update byla ale chyba odstraněna a tak je možné zase Twitter bez jakýchkoli problémů používat.

Twitter pro iPad

Používáte Twitter? Naše tweety si zamilujete! Sledujte @iPhoneTipscz

Další změny už jsou spíše kosmetického rázu a za zmínku stojí ještě zlepšená podpora retina grafiky v iPhone a vylepšení UI na iPadu. Dalších změn se můžete dočíst v přiloženém changelogu (v angličtině):

iPhone:
* Improved display of shortened URLs
* Correctly load reserved Twitter.com paths, such as http://twitter.com/newtwitter
* Fix connection error caused by a device clock being set incorrectly
* Additional retina graphics
* Enable geotagging in your account with one tap

iPad:
* Inline media
* Manage saved searches
* UI improvements

130 comments
  1. Rage uz je na iTunes….stahujte ukázku téhle pecky

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iTunes: tím nezapomenutelným momentem jsou The Beatles

Následující článek

Flight Control HD: nejdříve na Steamu, pak na Mac AppStore

Související články

Mirror’s Edge: opravdu kvalitní hra pro iPhone a iPad zdarma!

Na naší stránce na Facebooku nám napsali fanoušci, že je dočasně zdarma hra Mirror's Edge. Jedná se o opravdu povedený herní titul, který sklidil řadu pochvalných recenzí. Byla by proto určitě škoda promarnit akční nabídku "koupit" si tuto hru jak pro iPhone, tak pro iPad zdarma! Koukněte se na video z hraní a stahujte na AppStore.