Twitter: nový update pro iOS zařízení přináší push notifikace

V dnešních ranních hodinách byla vydána aktualizace oblíbené aplikace Twitter (dostupné zdarma na AppStore) jak pro iPhone, tak i pro iPad. Tento update nese číselné označení 3.2.1 a přináší zejména push notifikace. Kvůli této absenci byly k této aplikaci často směřovány výtky. Aplikace vás nově může upozornit jak na nově příchozí zprávu, tak i odpovědí na váš tweet ve tvaru @jmeno.

V dnešních ranních hodinách byla vydána aktualizace oblíbené aplikace Twitter (dostupné zdarma na AppStore) jak pro iPhone, tak i pro iPad. Tento update nese číselné označení 3.2.1 a přináší zejména push notifikace. Kvůli této absenci byly k této aplikaci často směřovány výtky. Aplikace vás nově může upozornit jak na nově příchozí zprávu, tak i odpovědí na váš tweet ve tvaru @jmeno. Také je možné nastavit, zda chcete, aby vás Twitter upozorňoval jenom od lidí, které znáte a máte je ve “follow”, či ode všech. Mě osobně notifikace dříve nechyběly, i když si je nyní rád zapnu a určitě se jedná o zlepšení – možná to někoho dokonce přesvědčí používat tuto oficiální Twitter aplikaci.

Používáte Twitter? Naše tweety si zamilujete! Sledujte @iPhoneTipscz

Twitter pro iPhone

Dále byla konečně opravena chyba na všech iPadech používajících nový iOS 4.2, a to jak bety, tak i Golden Master verze. U této aplikace byl problém v tom, že po každém vypnutí aplikace se bylo třeba znovu na Twitter přihlásit, což bylo krajně nepraktické a mnoho lidí kvůli tomuto bugu začalo dočasně používat Twitterrific. Novým update byla ale chyba odstraněna a tak je možné zase Twitter bez jakýchkoli problémů používat.

Twitter pro iPad

Používáte Twitter? Naše tweety si zamilujete! Sledujte @iPhoneTipscz

Další změny už jsou spíše kosmetického rázu a za zmínku stojí ještě zlepšená podpora retina grafiky v iPhone a vylepšení UI na iPadu. Dalších změn se můžete dočíst v přiloženém changelogu (v angličtině):

iPhone:
* Improved display of shortened URLs
* Correctly load reserved Twitter.com paths, such as http://twitter.com/newtwitter
* Fix connection error caused by a device clock being set incorrectly
* Additional retina graphics
* Enable geotagging in your account with one tap

iPad:
* Inline media
* Manage saved searches
* UI improvements

130 comments
  1. Rage uz je na iTunes….stahujte ukázku téhle pecky

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iTunes: tím nezapomenutelným momentem jsou The Beatles

Následující článek

Flight Control HD: nejdříve na Steamu, pak na Mac AppStore

Související články

Google Goggles: Nové vyhledávání pomocí fotoaparátu v iPhone!

Aplikace Google Mobile, která dokáže rozpoznat české hlasové povely ve vyhledávání Google (recenze), dostala zcela nový rozměr. Poslední update této aplikace pro iPhone 3GS a 4 přináší novou funkci Google Goggles, která promění fotoaparát v iPhone v další možnost jak vyhledávat na Google. Nevíte co si pod tím představit? Koukněte na videoprezentaci nové killer funkce Google Goggles!