Dvojrecenze: Monkey Flight a Spikey’s Bounce Around

Dnes si představíme dvě herní hříčky od šikovných tvůrců z Donut Games, které jsou na nějaký čas zdarma. Pokud máte rádi arkádovky a jednoduché hry, Monkey Flight a Spikey’s Bounce Aroud vás zaručeně zabaví.

Dnes si představíme dvě herní hříčky od šikovných tvůrců z Donut Games, které jsou na nějaký čas zdarma. Pokud máte rádi arkádovky a jednoduché hry, Monkey Flight a Spikey’s Bounce Around zaručeně zabaví.

Monkey Flight

Jak už název napovídá, v této hře se proletí nevinná opička vzduchem. Cíl hry je jednoduchý – posbírat co nejvíce ovoce, které je rozmístěné různě ve vzduchu v daném levelu. Ovládání je taktéž jednoduché, prstem nastavíte sílu a úhel odletu a pak už stačí jen letět a sledovat opičku ve vzduchu. K delšímu letu dopomáhají obláčky nebo sloni. Důležitým prvkem jsou opičí “prdy”, k dispozici máte dva. Jejich taktickým užitím se můžete vyhnout překážkám nebo prodloužit let. Pokud spadnete do hroudy, bažiny nebo už se vezete opičím čumákem po zemi a neletíte dál, hra končí.

Ve hře jsou tři herní módy, nejzábavnější z nich je Challenge. K dispozici je 40 levelů a k postupu je vždy potřeba posbírat určitý počet ovoce. Svoje výslekdy můžete potom porovnávat s ostatními online. Grafika hry je roztomilá a zvuky se také povedly, stejně jako hra samotná. Určitě by neměla chybět ve vaší sbírce hříček!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1rFzUd5TOaQ[/youtube]

Spikey’s Bounce Around

Cílem této hry je vysvobodit všechny motýlky z uzavřených sklenic. Ovládání je stejně jednoduché jako u Monkey Flight – prstem namíříte směr letu. Pokusů máte k dispozici více, jejich počet se každým levelem různí.

Cílem je prorážet různé kytičky tak, aby se vytvořila cesta dolů sklenicím s motýli (sklenice praskne a motýlci si mohou užívat svobody :). To vše v 50ti různých levelech alias “magických zahrádkách”. Ke splnění úkolu vám bude bránit omezený počet letů nebo třeba pohybující se ostnaté koule. Později si dávejte pozor na vosy, které po vysvobození vám jako vděk darují smrtící bodnutí. Proto je důležitá taktika a je potřeba zapnout mozek :D. Své skóre opět můžete sdílet online. Grafika hry je opět roztomilá jako u Monkey Flight a hratelnost je vysoká.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h34hQ9yvKGY[/youtube]

Závěr

Obě hry jsou velice chytlavé, jak je zvykem u Donut Games také zábavné, technicky dobře zvládnuté a hlavně to nejlepší na závěr – Monkey Flight i Spikey’s Bounce Around jsou po limitovanou dobu zdarma! Takže stahujte,  sbírejte ovoce a zachraňujte motýlky.

Monkey Flight – dočasně zdarma – AppStore link

Spikey’s Bounce Around – dočasně zdarma – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone OS 4.0: dočkáme sa multitaskingu?

Následující článek

Nová funkce App Store: Darujte aplikaci!

Související články

Z1TV live: první český online TV přenos pro iPhone!

Rádio na iPhone již bylo, ale co online televizní přenos? Televize se českým uživatelům mobilů dosud vyhýbala jako čert kříži, nyní je tu ale ojedinělá aplikace od televizního kanálu Z1, která umožňuje sledovat přímý přenos plnohodnotného televizního vysílání online přímo ve vašem iPhone!

iTunes 9 a OS 3.1: k dispozici!

Tak dnešní hudební key-note zkončila a již nyní je k dispozici jak iTunes 9 tak OS 3.1! Nejzásadnější novinky? Například organizace ikonek z iPhone v iTunes a nebo funkce Genius k dispozici i pro aplikace! iTunes 9 navíc dostal mírně upravený grafický kabátek.