Dvojrecenze: Monkey Flight a Spikey’s Bounce Around

Dnes si představíme dvě herní hříčky od šikovných tvůrců z Donut Games, které jsou na nějaký čas zdarma. Pokud máte rádi arkádovky a jednoduché hry, Monkey Flight a Spikey’s Bounce Aroud vás zaručeně zabaví.

Dnes si představíme dvě herní hříčky od šikovných tvůrců z Donut Games, které jsou na nějaký čas zdarma. Pokud máte rádi arkádovky a jednoduché hry, Monkey Flight a Spikey’s Bounce Around zaručeně zabaví.

Monkey Flight

Jak už název napovídá, v této hře se proletí nevinná opička vzduchem. Cíl hry je jednoduchý – posbírat co nejvíce ovoce, které je rozmístěné různě ve vzduchu v daném levelu. Ovládání je taktéž jednoduché, prstem nastavíte sílu a úhel odletu a pak už stačí jen letět a sledovat opičku ve vzduchu. K delšímu letu dopomáhají obláčky nebo sloni. Důležitým prvkem jsou opičí “prdy”, k dispozici máte dva. Jejich taktickým užitím se můžete vyhnout překážkám nebo prodloužit let. Pokud spadnete do hroudy, bažiny nebo už se vezete opičím čumákem po zemi a neletíte dál, hra končí.

Ve hře jsou tři herní módy, nejzábavnější z nich je Challenge. K dispozici je 40 levelů a k postupu je vždy potřeba posbírat určitý počet ovoce. Svoje výslekdy můžete potom porovnávat s ostatními online. Grafika hry je roztomilá a zvuky se také povedly, stejně jako hra samotná. Určitě by neměla chybět ve vaší sbírce hříček!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1rFzUd5TOaQ[/youtube]

Spikey’s Bounce Around

Cílem této hry je vysvobodit všechny motýlky z uzavřených sklenic. Ovládání je stejně jednoduché jako u Monkey Flight – prstem namíříte směr letu. Pokusů máte k dispozici více, jejich počet se každým levelem různí.

Cílem je prorážet různé kytičky tak, aby se vytvořila cesta dolů sklenicím s motýli (sklenice praskne a motýlci si mohou užívat svobody :). To vše v 50ti různých levelech alias “magických zahrádkách”. Ke splnění úkolu vám bude bránit omezený počet letů nebo třeba pohybující se ostnaté koule. Později si dávejte pozor na vosy, které po vysvobození vám jako vděk darují smrtící bodnutí. Proto je důležitá taktika a je potřeba zapnout mozek :D. Své skóre opět můžete sdílet online. Grafika hry je opět roztomilá jako u Monkey Flight a hratelnost je vysoká.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h34hQ9yvKGY[/youtube]

Závěr

Obě hry jsou velice chytlavé, jak je zvykem u Donut Games také zábavné, technicky dobře zvládnuté a hlavně to nejlepší na závěr – Monkey Flight i Spikey’s Bounce Around jsou po limitovanou dobu zdarma! Takže stahujte,  sbírejte ovoce a zachraňujte motýlky.

Monkey Flight – dočasně zdarma – AppStore link

Spikey’s Bounce Around – dočasně zdarma – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone OS 4.0: dočkáme sa multitaskingu?

Následující článek

Nová funkce App Store: Darujte aplikaci!

Související články

Google Mobile App: Hlasové vyhledávání v češtině!

Málokdy se stane, že bych při nainstalování nějaké aplikace z AppStore zůstal několik desítek minut v údivu. Naposledy mě mile šokovalo demo Unreal Enginu v aplikaci Epic Citadel se svou dechberoucí grafikou. Dnes vám představím ještě větší pecku - vyhledávání na Google pomocí hlasu. Pokud se vám to nezdá dostatečně "wow", tak čtěte dál.

Meebo: skvělá IM aplikace zdarma!

Pro komunikaci jsem doposud na iPhonu používal IM+ podporující mnoho protokolů a zahrnující i spoustu funkcí. Nyní se však na App Store objevila nová aplikace Meebo, která má velkou šanci IM+ nahradit a navíc je zdarma.