Drop test nového iPadu Pro

Nebylo by to poprvé, co se zde objeví nějaké to video s iPhonem padajícím na zem, nebo ohýbáním. Dnes se podíváme, jak v těchto ohledech dopadl iPad Pro. Dopadl. Doslova na zem. Následně ho mladík zkusil ohnout, narážejíc na #BendGate u iPhonu 6 Plus. 

První test neskončil zrovna příjmně. Celý displej se pomátl, zobrazoval černé pruhy a dotyková plocha fungovala na velmi málo místech. Bend Test, neboli test ohýbání skončil tak, že iPad Pro se nakonec zlomil, takže ho to učinilo úplně nepoužitelným. Zábava to není pro každého. Přeci jen, kdo z Vás si může dovolit zničit zařízení, za kterté zaplatíte přes 25.000 Kč? Nezapomeňte si video užít ve FullHD při 60 snímcích za sekundu.

Předchozí článek

Podívejte se na nejnovější video ze stavby Apple Campusu.

Následující článek

Koncept iPhone 7. Luxus, výkon a bezdrátové nabíjení.

Související články

Spekulace: dotykový iPod Nano a dálkové ovládání nové iTV

S tím, jak se Apple Media Event přibližuje (je naplánována na 1. září), se začínají více a více rojit zůzné zvěsti a domněnky, co přesně Steve Jobs ve středu představí. Podrobněji se podíváme na dvě z nich - na dotykový displej, který se má objevit v nové generaci iPodu nano, a také na fámy okolo dálkového ovládání nové iTV, která má být poháněna iOS, tedy stejným systémem, který běží na našich iPhonech.