Podívejte se na nejnovější video ze stavby Apple Campusu.

Na začátku tohoto měsíce se na YouTube, jako vždy objevilo video natočené dronem, které zachycuje stavbu nového sídla Applu zvaného též jako Spaceship. Oproti minulému měsíci je zde vidět obrovský postup. Většina podzemních garáží je už dodělána, stejně tak, jako jsou už postavena všechna patra. Vedle Campusu vyrostl i umělý kopec, kde se bude nacházet rozhledna, abychom si mohli Applovské sídlo zkouknout pěkně se shora. Celé video je natočené v jenom z nejvyšších rozlišení – 4K -, takže si ho můžete opravdu užít.

Celé sídlo je navrženo tak, aby bylo co nejšetrnější k životnímu prostředí, což navazuje na Applovskou reklamní kampaň. Budou zde vysázeny parky a na střeše by měly být i solární panely, které mají zajišťovat energii alespoň části budovy.

Předchozí článek

Apple dává slevu 50% na Apple Watch.

Následující článek

Drop test nového iPadu Pro

Související články

Mac OS X Lion: zkušenosti s novým operačním systémem

Není to příliš dlouhá doba, co Apple představil bližší informace k novému operačnímu systému určeného pro Macy - Mac OS X 10.7 Lion. Tyto informace jste se mohli dočíst i u nás - tedy zatím pouze ty, které vyzdvihoval sám Apple. Pojďme se ale podívat na novinky, které Apple tolik nepříblížil nebo také na novinky, o kterých zas tolik slyšet není a přesto jsou při používání docela zásadní.