Angry Birds RIO: naštvaní ptáci tentokrát v Rio de Janeiro

Rovio a filmová společnost 20th Century Fox se dohodli na vytvoření nového dílu Angry Birds, při příležitosti uvedení nového animovaného filmu Rio.

Rovio a filmová společnost 20th Century Fox se dohodli na vytvoření nového dílu Angry Birds, při příležitosti uvedení nového animovaného filmu Rio.V tomto díle se vaši naštvaní ptáci ocitnou v Riu de Janeiru, kam je poslali vrtulníkem únosci známí z předchozích dílů, zlověstná prasata. Tentokrát je hra rozdělena na 6 částí, které se vám budou postupně odemykat s blížícím se příchodem filmu RIO. Po stažení máte odemknuté dvě části. V prví z nich  budete muset osvobozovat ptáky uvězněných v klecích. v druhém budete zabíjet zlověstné opice. (Ve hře není uvedeno, co vám opice udělali. Pravděpodobně to souvisí s dějem filmu.)

Cinematic trailer na Angry Birds RIO
Filmový trailer na Angry Birds RIO

Mimo jiné je v každém 2. levelu schovaný tajný objekt. V první části hledáte ananasy, v druhém to pak jsou banány. Většinou se tyto “bonusy” nacházení někde vysoko nad mapou (můžete je objevit jen s oddálenou kamerou), v krabici označené poštovní známkou či ve křoví (také označeném poštovní známkou 🙂 ) Za tyto bonusy se vám (předpokládám) otevře další speciální level, jak jsme to již mohli vidět v předchozích dílech Angry Birds v podobě zlatých vejcí.

Krabice označená známkou, ve které se nachází tajný ananas
Krabice označená známkou, která ukrývá tajný ananas

[youtube width=”640″ height=”500″]http://www.youtube.com/watch?v=-FI0kBbguO8[/youtube]

Dále se díky filmu RIO objevilo nové golden egg (0:28 ve videu, v pozadí na krabici).

Angry Birds RIO – 0,79€ – AppStore link

Angry Birds RIO HD Free – Zdarma – AppStore link

Angry Birds RIO HD – 2,99€ – AppStore link

137 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Doodle Jump: nový update přidává multiplayer přes Game Center

Následující článek

iPod Classic: bude tu i nadále, říká Steve Jobs

Související články