Dockovat se prostě musí, poradíme vám kde

Dockovací stanice patří mezi nejdůležitější doplňky iPhonů i chytrých hodinek. Slouží k pohodlnému odložení zařízení na místo, kde je snadno k dispozici a kde se může pohodlně nabíjet. Dockovacích stanic existuje celá řada, my si představíme nejnovější modely, které se mohou stát hrdou podpěrou vašeho telefonu či hodinek.

Kanex

Moderní dockovací stanice, která má moderní design a skvěle zapadne v kanceláři i domácnosti. Má hliníkové tělo s velmi jemným povrchem. Spodní část stanice je protiskluzová, aby se vám na stole nehýbala. Stanice je určena pro iPhone 6 a 6 Plus. V přepočtu stojí jen cca 1000 korun a může se stát vzhledným doplňkem pro odpočinek telefonu. Stanici Kanex můžete zakoupit ZDE.

tLight

Velmi inteligentní kombinace lampičky a dockovací stanice dohromady. tLight se postaral o výrobu 2 modelů, které se od sebe liší cenou i funkcemi. Dražší model vychází na cca 5 tisíc korun a nabídne možnost nabíjení, stojanu, přehrávání hudby, prostřednictvím integrovaného reproduktoru, a také pochopitelně možnost svícení. Svícení je zajištěno 10W LED světlem, které nabídne velmi čisté a příjemné světlo pro práci i běžné osvětlení. Druhý model je o cca 1500 Kč levnější, ale chybí mu například reproduktory. Světlo lze vyklápět a nasměrovat ho podle potřeby. Modely se jmenují Explore S3 a Explore S3x, oba je lze zakoupit ZDE.

TRNDlabs

Tento stojan je určený pro Apple hodinky a pokud na něm budete hledat speciální funkce, nic nenajdete. Jedná se jen o luxusní dřevěný stojan, který má rafinovaně schovaný nabíjecí kabel, aby nebyl jakkoliv vidět. Stojan je vyrobený z kvalitního ořechového dřeva, které je příjemné na pohled i na dotyk. Cena kolem 700 Kč není jistě natolik velkou investicí, abyste nechali své drahé hodinky jen tak někde válet. Tento stojan s dockovací stanicí zakoupíte ZDE.

WATCHme

WATCHme je zajímavá příšerka, která připomíná kombinaci tučňáka a mimoně. Tato roztomilá dockovací stanice je určena opět Apple hodinkám a je k dispozici každému, kdo hledá veselý a příjemný stojan, který mu bude dělat veselou společnost. Zatím se jedná o projekt v Kickstarteru, který se již nyní dočkal velké popularity a co nevidět bude k dispozici i v prodeji. Zatím ho lze podpořit 19 dolary, za které si lze vybrat jednu z několika barevných variací stanice. Projekt můžete podpořit ZDE.

Předchozí článek

Nejlepší kryty na léto

Následující článek

Čínská policie zavřela dodavatele 40 tisíc falešných iPhonů

Související články