Dnešní očekávaná keynote živě na vašich Apple TV

Ano je to tak, společnost Apple se rozhodla dnešní Keynote ze San Jose poskytnout zdarma prostřednictvím oblíbené Apple TV. Ti co ji mají, se můžou o dostupnosti streamu přesvědčit už nyní!

Ano je to tak, společnost Apple se rozhodla dnešní Keynote ze San Jose poskytnout zdarma prostřednictvím oblíbené Apple TV. Ti co ji mají, se můžou o dostupnosti streamu přesvědčit už nyní!Stačí jen zapnout Apple TV a počkat si, až se zaktualizují data. V hlavní nabídce pak pod hlavními čtyřmi ikonami (Movies, Music, Computers, Settings) naleznete hned první zleva položku zvanou Apple Events!

Dá se předpokládat, že Apple tímto zamýšlí další využití tohoto multimediálního přístroje. Po úspěšném živém vysílání koncertů iTunesFestival z londýnského The Roundhouse, který trval celý měsíc září, se do budoucna zřejmě počítá i s živým streamem Keynotes, které jsou tradičně ostře sledovány nejen z řad fanoušků Apple.

Nezbývá než popřát klidný večer a nezapomenout v 19.00 hod. naladit spolu s Apple TV i náš Facebook, kde se průběžně můžete dočítat o představených novinkách. Pro ty z Vás, kteří nebudou moci sledovat přenos živě, připravujeme souhrný článek, který by měl vyjít ihned po skončení vysílání.

Aktualizace:

Nyní, v 15:30 je již jisté, že celou keynote budete moci sledovat živě také na stránkách Apple na zde. Ke sledování na iPhone a iPad budete potřebovat minimálně iOS 4.2 a na Macu Safari 4. Pokud patříte k nešťastným majitelům Windows, stáhněte si poslední QuickTime.

86 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Carmageddon: legendární PC hra dnes pro iPhone a iPad zdarma

Následující článek

Shrnutí: Apple představil iPad mini, ultratenký iMac a další novinky

Související články

iPod touch 5. generace: prohlédněte si údajný prototyp na fotce

I přes to, že je veřejnost upjata spíše na nový iPhone 5, přichází anonymní emailová pošta do schránky jednomu známému zahraničnímu serveru a v ní čtyři fotky nového prototypu iPod touch 5. generace. Samozřejmě se nedá s nějakou jistotou tvrdit, zda se jedná o opravdový prototyp či o fake nějakého fanouška Apple, rozhodně se ale jedná o zajímavý pohled.

Mall.cz: Tisková zpráva oznamuje start prodeje iPhone 4 už zítra!

Před pár okamžiky mi do e-mailu přistála zajímavá tisková zpráva od internetového obchodu Mall.cz. Jak jistě víte, čtenáře iPhoneTips neunavujeme PR textem, dnes ale uděláme výjimku, protože Mall ve své zprávě informuje, že bude mít iPhone 4 32GB už zítra skladem! Bohužel cena za exkluzivní předprodej je vysoká, za 32GB model zaplatíte 26.990Kč.