iphone voda

Další reklama pro Apple: iPhone přežil 3 dny na dně divoké řeky

iPhone sice není typickým superodolným telefonem, ale také není žádnou křehotinkou. Velkou reklamou jsou pro přístroje Applu příběhy z celého světa, které dokazují jeho velkou odolnost. Objevený iPhone stále přehrával poplach, když byl nalezen po třech dnech ponořený do 3 metrů vody, v oblasti Blackfoot v Idahu.

Uživatel řeky Tom Adams převrhl svůj kajak 12. června 2021 a během toho ztratil ve vodě klíče, rybářský prut, peněženku a iPhone. Je to zásluha jak odolnosti inženýrů společnosti Apple vůči vodě, tak výdrže baterie iPhone, protože bylo 15. června zjištěno, že stále funguje.

Telefon přežil pobyt ve vodě bez úhony

Ke všem našim údivům byl telefon stále zapnutý! “Řekl Adams zprávám East Idaho News .„ Z mého připomenutí budíčka v neděli ráno to bylo stále alarmující. “

Není známo, o jaký model iPhone se jednalo, ale potápěčský tým jej objevil vedle Adamsových klíčů a rybářského prutu. Peněženka se zdánlivě nenašla. Potápěči byli z týmu Bingham County Search and Rescue Dive Team, který provedl záchrannou operaci v rámci cvičení pro záchranu života.

„Využívají příležitosti, jako je tato, k procvičování a získání více času na potápění, aby se připravili na důležitější události, jako je záchrana života,“ pokračoval Adams. Potápěči vyrazili do vody a kvůli silnému proudu museli použít bezpečnostní lano. “

Díky silnému proudu Snake River se zdálo nepravděpodobné, že by byly nalezeny nějaké předměty. Potápěč Jack Lusk však do 20 minut od zahájení vyhledávání našel iPhone i klíče.

„Moje rodina a já jsme neuvěřitelně vděční týmu Bingham County Search and Rescue Dive Team,“ řekl Adams. „Všichni na nás udělali velký dojem a jsme vděční, že tyto příležitosti využívají k procvičování skutečné a důležitější povinnosti při záchraně životů později.“

Adamsův příběh byl poprvé spatřen na iMore. Žádný iPhone není hodnocen takto přežít pod vodou 72 hodin. Všechny iPhony od roku 2016 však nabízejí alespoň určitou ochranu před poškozením vodou.

Předchozí článek
apple glass

Apple Glass by měl zabránit kolizi s překážkami v reálném světě

Následující článek
sledování zásilky česká pošta

Jak na sledování zásilky od České Pošty?

Související články

Jailbreak iOS 4.3.2: untethered jailbreak pro novou verzi iOS

Ani ne před týdnem se objevila nová verze iOS s ozačením 4.3.2. Aktualizace nepřinesla žádné převratné změny, pouze opravy bugů u iPadu 2 (kterého se ale paradoxně jailbreak netýká) a několika oprav bezpečnostních děr v systému. Přesto se ale velmi rychle přiřítil funkční jailbreak, se kterým můžete mít vaše zařízení v nejnovější verzi iOS a s jailbreakem.

Apple: stále číslo 1 v prieskume spokojnosti uživateľov smartphonov

Spoločnosť J.D. Power už štvrtý rok po sebe umiestnila Apple na čelo rebríčka spokojnosti zákazníkov spomedzi všetkých výrobcov smartphonov. Apple získal dokopy až 800 z 1000 možných bodov. To všetko sa odohralo na základe štúdia 6800 uživateľov smartphonov, ktorí mali ohodnotiť svoje skúsenosti so smartphonami od januára do júna 2010. Štúdia ukázala, že Apple, v resp. iPhone, bol výborne ohodnotený vo všetkých kategóriách, od operačného systému, cez funkcie až po fyzický dizajn.