Apple Keynote: koukněte se na záznam v HQ

Koukněte na záznam celého keynote Apple, který se 27.1.2010. na výběr máte 3 kvality záznamu. Video je samozřejmě v originálním znění. Příjemnou zábavu

Určitě všichni víte, že 27.1.2010 se konal další Apple Keynote s podtitulkem „Come see our latest creation.“. Nyní už víme, že hlavním tématem byl nový tablet Apple iPad, o kterém jsme vám pár hodin po uveřejnění napsali první preview. Pro ty, kteří chtějí vidět kompletní informace ze včerejší konference, můžou kouknout na záznam přímo na stránkách Apple. Na výběr jsou 3 kvality videa, znění samozřejmě v angličtině. Příjemnou zábavu.

13 comments
  1. Hm video nejde přehrát (Safari – pro win) vždycky mi to hodí hlášku, že quick time provedl chybu a bude ukončen 🙁 celkem špatná reklama….

  2. Hm video nejde přehrát (Safari – pro win) vždycky mi to hodí hlášku, že quick time provedl chybu a bude ukončen 🙁 celkem špatná reklama….

  3. mne to praveze cez quicktime na win7 neskutocne sekalo a blbol aj obraz, tak som to vzdal, ale teraz to uz asi doladili, a zda sa ze to ide v poho,, a inak da sa to pozret bez problemov aj cez iphone…

  4. mne to praveze cez quicktime na win7 neskutocne sekalo a blbol aj obraz, tak som to vzdal, ale teraz to uz asi doladili, a zda sa ze to ide v poho,, a inak da sa to pozret bez problemov aj cez iphone…

  5. Může mi prosím někdo říct, jestli to rozjel na windowsech to video? Nejde mi to v žádném prohlížeči (Safari, Firefox, IE, Opera) mám nejnovější quick time….

    1. Me to vpoho jede, mam Wokna 7 a QuickTime a Safari. Safari ma luxusni vzhled, rychlost taky jako GChrome a ostatni prohlizece tak nechapu proc si to nenainstalovat?

  6. Může mi prosím někdo říct, jestli to rozjel na windowsech to video? Nejde mi to v žádném prohlížeči (Safari, Firefox, IE, Opera) mám nejnovější quick time….

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPad: první preview nového tabletu od Apple

Následující článek

iPad: 10 důvodů proč (ne)koupit tablet od Apple

Související články

Microsoft KIN: po 48 dnech prodeje končí, nebyl o něj zájem!

Pamatujete na mou provokativní recenzi Microsoft Kin: nejhorší dotykový telefon je tu? Předvídal jsem v ní, že KIN nemá šanci na úspěch, protože jeho špatná konstrukce osazená chabým operačním systémem nebude nikomu vyhovovat. Má slova se potvrdila a KIN byl opravdu nejhorší dotykový telefon, protože po 48 dnech Microsoft stáhl KIN z prodeje. Přístroj zkrátka nikoho neoslovil!