Porovnání tří možných variant nového iPhonu (5)SE

Český designér Martin Hájek byl na tomto webu skloňován již mnohokrát. Dnes vám ukážeme jak šikovně udělal všechny tři možné varianty nového iPhonu SE. Je to vlastně designové porovnání konceptu od 9to5mac.com, @onleaks a curved.de. Jak si můžeme na obrázcích všimnout, tak verze od 9to5mac se nejvíce podobá předešlému iPhonu 5S, novinkou je však použitá růžová barva. Z konceptů je také nejširší, to by se však vyplnit mělo, kvůli místu pro větší baterii.  Verze od @onleaks ukazuje designový jazyk momentálních iPhonů, změnou by však měly být ztenčené nevkusné plastové pruhy na zadní straně telefonu, pod kterými se skrývají antény. Updatu by se měl podle @onleaks dočkat i fotoaparát, jenž by již neměl vystupovat nad povrch a přisvětlovat by jej měl duální, blesk. Koncept podle curved.de na první pohled přílišné změny oproti iPhonu 5S nezaznamenal, jediný však přesouvá tlačítko pro zapnutí/vypnutí telefonu na boční strany, jak je tomu u nových modelů. Je taky o něco rozměrově menší a tenčí, než jeho bratři.

Zdroje obrázků, zpráv a oficiální web Martina Hájka ZDE.

Capture3CaptureCapture2

 

Předchozí článek

Dokáže plastelína ochránit iPhone?

Následující článek

Nové video z Apple Campusu 2

Související články

RecognizeMe: odemkněte iPhone 4 pomocí rozpoznání vaší tváře

Majitelé jailbreakovaného iPhone 4 si mohou vyzkoušet další zajímavou vychytávku, která umožní odemknutí přístroje pomocí přední kamery. Prográmek RecognizeMe, který seženete v Cydii za $7, nepatří mezi ty nejpraktičtější, ale rozhodně s ním u piva kamarády ohromíte. Podívejte se na video od vývojáře, který si říká Apocolipse.

3DBoard: iPhone s Jailbreakem bude umět zobrazit 3D ikony

Na YouTube se objevilo zajímavé video jailbreakovaného iPhone 4 s nainstalovanou aplikací 3DBoard, kterou brzy najdete v Cydii za $4. Aplikace vaše ikony "překreslí" do 3D zobrazení, které je vidět i bez speciálních brýlí a ve spojení s Retina displejem vypadá opravdu hezky. Podívejte se na toto video a posuďte sami.