Porovnání tří možných variant nového iPhonu (5)SE

Český designér Martin Hájek byl na tomto webu skloňován již mnohokrát. Dnes vám ukážeme jak šikovně udělal všechny tři možné varianty nového iPhonu SE. Je to vlastně designové porovnání konceptu od 9to5mac.com, @onleaks a curved.de. Jak si můžeme na obrázcích všimnout, tak verze od 9to5mac se nejvíce podobá předešlému iPhonu 5S, novinkou je však použitá růžová barva. Z konceptů je také nejširší, to by se však vyplnit mělo, kvůli místu pro větší baterii.  Verze od @onleaks ukazuje designový jazyk momentálních iPhonů, změnou by však měly být ztenčené nevkusné plastové pruhy na zadní straně telefonu, pod kterými se skrývají antény. Updatu by se měl podle @onleaks dočkat i fotoaparát, jenž by již neměl vystupovat nad povrch a přisvětlovat by jej měl duální, blesk. Koncept podle curved.de na první pohled přílišné změny oproti iPhonu 5S nezaznamenal, jediný však přesouvá tlačítko pro zapnutí/vypnutí telefonu na boční strany, jak je tomu u nových modelů. Je taky o něco rozměrově menší a tenčí, než jeho bratři.

Zdroje obrázků, zpráv a oficiální web Martina Hájka ZDE.

Capture3CaptureCapture2

 

Předchozí článek

Dokáže plastelína ochránit iPhone?

Následující článek

Nové video z Apple Campusu 2

Související články

Průzkum v USA: iPad snižuje prodej netbooků

Na základě průzkumu webu Retrevo můžeme vidět, že tablet iPad ukusuje netbookům podíl na trhu. Prodejní úspěchy v USA jsou obrovské a iPadu se velice daří, což se zohledňuje v těchto statiskách, kde se proti sobě utkávají hlavně netbook vs. iPad.

Vyhlášení soutěže: už známe výherce docku od SONY

Jak pravděpodobně víte, v pátek jsme uspořádali soutěž o dock SONY v hodnotě téměř 4.000 Kč. Soutěže se mohl zůčastnit každý, kdo stihl napsat své iniciály do formuláře umístěného na soutěžní stránce pouze do doby, než naše fanouškovská stránka na Facabooku pokoří 10.000 fanoušků. Pro nás absolutně nečekaně získání téměř dvou tisíc nových fanoušků trvalo necelých 6 hodin, tak vaše šance na výhru byla opravdu veliká.