Čím nás potěší iPhone 13?

Podle nejnovějších zvěstí budou modely iPhone 13 Series Pro dodávány s displeji Pro Motion 120 Hz. Řada iPhone 13 má sklon sledovat stejný trend jako řada iPhone 12 a pochlubí se čtyřmi modely – iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max – a jejich velikosti obrazovky byly již předběžně zveřejněny. Navíc se říká, že se zmenšila velikost zářezu u modelů iPhone, což nabízí více prostoru na obrazovce. Nakonec je řada iPhone 13 vybavena podporou standardu Wi-Fi 6E.

Co naznačují uniklé informace?

Očekává se, že Apple uvede řadu iPhone 13 na trh v září a to bez jakýchkoli zpoždění, jak bylo nedávno oznámeno. Nový únik informací, který pochází z korejské publikace ETNews, naznačuje, že v sestavě budou 4 výše zmíněné modely a iPhone 13 mini bude představovat 5,4-palcový 60Hz LTPS OLED displej a iPhone 13 by měl mít 6,1-palcový 60Hz LTPS OLED displej. iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max budou vybaveny 6,1-palcovými 120Hz LTPO OLED a 6,7palcovými 120Hz LTPO OLED displeji.

Podle všeho by modely iPhone 13 Pro mohly přijít s displeji Pro Motion 120Hz Always-On.

Další únik z Creativebloq uvádí, že Apple může zmenšit velikost zářezu pro iPhone 13 zmenšením velikosti čipu použitého pro přední kameru. To by vedlo k větší obrazovce na iPhone 13, ale není jasné, zda by se to týkalo i ostatních modelů řady iPhone 13.

Podívejte se zatím na zajímavý trailer nové řady iPhonu:

Podle zprávy společnosti Macrumors má Apple také možnost vybavit řadu iPhone 13 Wi-Fi 6E, která nabízí všechny funkce Wi-Fi 6 a navíc 6GHz pásmo. Tím se přidají pásma 2,4 GHz a 5 GHz, což povede k menšímu rušení a lepší šířce pásma. Jak si publikace všimla, americká FCC otevřela na začátku letošního roku pásmo 6 GHz pro Wi-Fi a další nelicencované použití, což otevřelo dveře podpoře zařízení Wi-Fi 6E. Zpráva s odvoláním na analytiky dále dodává, že Apple neplánuje v dohledné budoucnosti aktualizaci iPhone SE.

Předchozí článek

iPhone 12 mini je nejméně populárním modelem

Následující článek

Oceanhorn: Chronos Dungeon přináší do Apple Arcade nové dobrodružství

Související články