Fifa 13: screenshoty, upoutávka a datum vydání

Fifa 13 je očekávanou hrou roku 2012 a její podoba se začíná více vykreslovat. Dokonce už známe datum vydání a máme první screenshoty.

Fifa 13 je očekávanou hrou roku 2012 a její podoba se začíná více vykreslovat. Dokonce už známe datum vydání a máme první screenshoty.

Fotbal je bez debaty nejoblíbenějším sportem na planetě. Není proto divu, že Fifa je nejprodávanějším titulem od EA Games. Po vydařené Fifě 12 tu máme další ročník a s ním mnoho vylepšení. Novinkami mají být: Player Impact Engine, First Touch Control, Complete Dribbling, Tactical Free Kicks a Attacking Intelligence. Uvidíte je v traileru, pokud jste ho zatím ještě neviděli:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GojMgyPGEG8&feature=youtu.be[/youtube]

Hra bude samozřejmě dostupná i pro iOS zařízení a bude podporovat Retina grafiku. Celkově je grafická stránka hry vylepšená, oproti předchozí verzi. Ze screenshotů to skoro vypadá, jako kdyby se jednalo o nějakou verzi na konzole. Screenshoty byly však pořízené na novém iPadu s Retina displejem.

Pokud obrázky rozkliknete, uvidíte je v plném rozlišení pro retina displej nového iPadu, tedy 2048 x 1536 pixelů. Detaily jsou velmi pěkné. Potenciál grafického výkonu iPadů je zde vidět.

A konečně datum vydání. To je stanoveno bohužel až na 27.září 2012 a zatím jen můžeme doufat, že EA uvolní další screenshoty a nějaká ta gameplay videa.

56 comments
  1. Toto je fajn stránka raz za 6 dní niečo napíšete …..

    1. Myslím, že jednou za 6 dní je lepší než každý den 4 zprávy, ve kterých se píše co bude mít nový iPhone, co nebude, kdy bude představen atd. A redaktoři musí taky někdy na dovolenou 🙂

      1. ale dá sa aj o niečom inom písat napr. – gadgety k ipadu,iphonu, novinky ios6 beta , niake zauíjmavosti , testy , jailbreak app , mac osX …….. niako sa pohoršila táto stránka :/

        1. Jsou prázdniny, proto nyní vydáváme všeobecně méně článků. Tato prodleva byla ale výjimka.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Air Mail: zábavná letecká arkáda, kterou musíte mít

Následující článek

iPhone 3GS dostane VIP mail a sdílení Photo Streamu

Související články

Apple v ČR: Ceny padají, blýská se na lepší časy?

Počítače a Macbooky od Apple jsou v ČR bohužel známe jako "ty dražší" produkty. Jak to tak ale vypadá, blýská se na lepší časy a i my v ČR se přiblížíme cenám v USA, které jsou pochopitelně o dost nižší, než dosavadní ceny v ČR. Na český trh vstupuje další oficiální distributor, firma AT Computers, díky kterému se ceny sníží i o několik tisíc. Koukněte na konkrétní změny cen!