Fifa 13: screenshoty, upoutávka a datum vydání

Fifa 13 je očekávanou hrou roku 2012 a její podoba se začíná více vykreslovat. Dokonce už známe datum vydání a máme první screenshoty.

Fifa 13 je očekávanou hrou roku 2012 a její podoba se začíná více vykreslovat. Dokonce už známe datum vydání a máme první screenshoty.

Fotbal je bez debaty nejoblíbenějším sportem na planetě. Není proto divu, že Fifa je nejprodávanějším titulem od EA Games. Po vydařené Fifě 12 tu máme další ročník a s ním mnoho vylepšení. Novinkami mají být: Player Impact Engine, First Touch Control, Complete Dribbling, Tactical Free Kicks a Attacking Intelligence. Uvidíte je v traileru, pokud jste ho zatím ještě neviděli:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GojMgyPGEG8&feature=youtu.be[/youtube]

Hra bude samozřejmě dostupná i pro iOS zařízení a bude podporovat Retina grafiku. Celkově je grafická stránka hry vylepšená, oproti předchozí verzi. Ze screenshotů to skoro vypadá, jako kdyby se jednalo o nějakou verzi na konzole. Screenshoty byly však pořízené na novém iPadu s Retina displejem.

Pokud obrázky rozkliknete, uvidíte je v plném rozlišení pro retina displej nového iPadu, tedy 2048 x 1536 pixelů. Detaily jsou velmi pěkné. Potenciál grafického výkonu iPadů je zde vidět.

A konečně datum vydání. To je stanoveno bohužel až na 27.září 2012 a zatím jen můžeme doufat, že EA uvolní další screenshoty a nějaká ta gameplay videa.

56 comments
  1. Toto je fajn stránka raz za 6 dní niečo napíšete …..

    1. Myslím, že jednou za 6 dní je lepší než každý den 4 zprávy, ve kterých se píše co bude mít nový iPhone, co nebude, kdy bude představen atd. A redaktoři musí taky někdy na dovolenou 🙂

      1. ale dá sa aj o niečom inom písat napr. – gadgety k ipadu,iphonu, novinky ios6 beta , niake zauíjmavosti , testy , jailbreak app , mac osX …….. niako sa pohoršila táto stránka :/

        1. Jsou prázdniny, proto nyní vydáváme všeobecně méně článků. Tato prodleva byla ale výjimka.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Air Mail: zábavná letecká arkáda, kterou musíte mít

Následující článek

iPhone 3GS dostane VIP mail a sdílení Photo Streamu

Související články

Apple: má veľmi veľa penazí, kam ich Steve Jobs investuje?

Nie je žiadnym tajomstvom, že Applu sa v poslednej dobe darí viac než dobre. Nedávno však samotný Steve Jobs prezradil, že finančná zásoba Applu je natoľko obrovská, že by ju bolo vhodné niekam investovať. Ako už iste tušíte, takmer s istotou pôjde o niečo obrovské. Apple má totiž momentálne pripravených neuveriteľných 51 miliárd dolárov, ktoré môžu okamžite investovať.

NotifyMe: pro mnohé ideální GTD řešení

Už delší dobu pátrám po GTD (Getting Things Done) řešení, které by mělo jednoduché a rychlé ovládání, přehledný interface, možnost přidávat úkoly jak z iPhone, tak z mého Macbooku a z PC s Windows, a aby všechny úkoly byly synchronizované. Věřte nevěřte, jediné možné řešení je NotifyMe, které vše zvládá na výbornou.