Oceanhorn: Chronos Dungeon přináší do Apple Arcade nové dobrodružství

Apple Arcade je předplacená herní služba, která nabízí mnoho zábavných her od mnoha vývojářů po celém světě. Mezi zajímavé novinky patří hra Oceanhorn: Chronos Dungeon.

Série Oceanhorn je zpět s Oceanhorn: Chronos Dungeon na Apple Arcade, s první kapitolou Oceanhorn Expanded Universe od vývojáře Cornfox & Bros. Hra Chronos Dungeon, inspirovaná klasickými fantasy stolními hrami, bude vypadat jako 16-bitový dungeon-crawler. Nová hra bude také obsahovat lokální režim spolupráce až pro čtyři hráče.

Jaký příběh hra nabídne

Nová hra se odehrává 200 let po událostech hry Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm (podle Applu jedna z nejlepších arkádových her roku 2020 ). V návaznosti na katastrofu zůstávají království Arcadia malé osady v Uncharted Seas. Putující skupiny direfolků, goblinů a zlobrů z Outlands představují neustálou hrozbu pro zbývající osady.

Skupina dobrodruhů – rytíř, lovkyně, velmistr a mág – se vydávají na obnovu Arcadie pouze pomocí pověstí, tradic a proroctví, která je mají vést. Jakmile skupina najde mýtický Chronos Dungeon, ve kterém jsou přesýpací hodiny Paradigm, uvědomí si, že by to mohla být jediná šance, jak se vrátit zpět v čase a zachránit Arcadii.

Shlédněte trailer:

Hra s velkými nadějemi

I když je to doposud třetí hra Oceanhorn, Cornfox & Bros. říká, že hraní prvních dvou her není nutné k pochopení této. Tato hra má randomizované modifikátory, díky nimž je každá úroveň jedinečná. Každý dobrodruh také začíná každou hru s různými statistikami v závislosti na svém znamení zvěrokruhu, aby pokaždé získal jiný zážitek.

Ještě Apple Arcade neznáte?

S vydáním Apple Arcade vstoupila společnost Apple do světa mobilních her před rokem. Předplacená herní služba umožňuje hrát více než 140 her na zařízeních iPhone, iPad, Mac, iPod Touch a Apple TV.

Předchozí článek

Čím nás potěší iPhone 13?

Následující článek

Apple vyvíjí skládací prototypy iPhone, uvedení na trh je stále nejasné

Související články