BTstack Mouse: iPad lze ovládat bezdrátovou myší (návod)

Po nedávném uvedení nástroje pro Jailbreak iPadu (o aplikaci Spirit jsme psali zde) se na internetu začalo objevovat spoustu nových neoficiálních úprav softwarové části iPadu. Jednou z nich je aplikace BTstack Mouse z Cydie. Ta umožní iPad ovládat bezdrátovou myší přes bluetooth. Na video-tutoriálu uvidíte ovládání iPadu pomocí Magic Mouse!

Po nedávném uvedení nástroje pro Jailbreak iPadu (o aplikaci Spirit jsme psali zde) se na internetu začalo objevovat spoustu nových neoficiálních úprav softwarové části iPadu. Jednou z nich je aplikace BTstack Mouse z Cydie. Ta umožní iPad ovládat bezdrátovou myší přes bluetooth. Na video-tutoriálu uvidíte ovládání iPadu pomocí Magic Mouse!

K instalaci a spuštění BTstack Mouse budete samozřejmě muset jailbreakovat váš iPad. K tomu slouží aplikace Spirit.

Instalaci BTstack Mouse najdete v Cydii, konkrétně v BigBoss.

BTstack Mouse v Cydii

Nyní stačí zapnout vaší bluetooth myš a v aplikaci ji označit.

Vyhledávání bluetooth zařízení

V nastavení iPadu poté naleznete jednoduché nastavení tlačítek a rychlost kurzoru.

Autoři testovali aplikaci BTstack Mouse s Microsoft Bluetooth Mouse 5000 a Apple Magic Mouse. Jak si můžete všimnout na videu, myš funguje bezproblémově a iPadu dává další možný způsob využití.

Na závěr vás musím upozornit, že instalování aplikací třetích stran a samotný Jailbreak může narušit stabilitu a funkčnost systému, proto buďtě s experimenty opatrní.

Zdroj a originální návod v angličtině: Redmondpie

36 comments
  1. Ještě nějak vyřešit podporu her (tzn. aby se myší pouze nesimulovali dotyky na displayi, ale aby se dali plnohodnotně ovládat …) a je to pro mně úplně perfektní zařízení … 🙂

  2. Ještě nějak vyřešit podporu her (tzn. aby se myší pouze nesimulovali dotyky na displayi, ale aby se dali plnohodnotně ovládat …) a je to pro mně úplně perfektní zařízení … 🙂

  3. Ještě nějak vyřešit podporu her (tzn. aby se myší pouze nesimulovali dotyky na displayi, ale aby se dali plnohodnotně ovládat …) a je to pro mně úplně perfektní zařízení … 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPad: prodej v dalších státech už 28.5., Česko chybí

Následující článek

Angry Birds: hra, ktorú jednoducho musíte mať!

Související články
AI
Číst více

Nepřepisujte poznámky z porad ručně. Víme, jak na to jedním kliknutím myši

Zapomeňte na nekonečné ťukání do klávesnice a hodiny zbytečné práce. Raději se spolehněte na moderní převod obrázků na text. S pomocí šikovné umělé inteligence totiž stačí nahrát požadovaný soubor (fotografii ručně psaného textu, PDF či jiný druh dokumentu) a kliknout na tlačítko. Následně se váš text ihned převede do požadované podoby. Otázka minutky.