Apple představí nový iPad již 7.března v San Franciscu

Jak jsme mohli očekávat podle různých rumorů, Apple se chystá na další event, tentokrát 7.března 2012. Představí Apple nový iPad spolu s novou Apple TV?

Jak jsme mohli očekávat podle různých rumorů, Apple se chystá na další event, tentokrát 7.března 2012. Představí Apple nový iPad spolu s novou Apple TV?

Event se bude konat v centru umění Yerba Buena Center v San Franciscu. Apple hodlá svůj event začít jako pokaždé v 19:00 našeho času (10:00 am v San Franciscu).

“We have something you really have to see. And touch.”

“Máme něco, co opravdu musíte vidět. A dotýkat se toho.”

Podle všech očekávání bude mít nový iPad Retina displej a nový procesor A5X či A6 s lepším grafickým čipem. Zbytek si radši nechme na středu 7.března, kdy je dost možné, že Apple představí mimo iPad i jiné zařízení, dost možná novou Apple TV.

Zatím si můžete přečíst náš článek “iPad 3: novinky, které by mohl nabídnout nový model“.

24 comments
    1. Kdyz mad iPad na sirku tak neni homebutton na spodu ne?

      1. ano, ale toto zobrazení není na šířku, takže to vypadá, že nové iPady nebudou mít home button 🙂

          1. několik serverů ten obrázek rozebíralo 😉 ale to, že nebude home button byl spíše rumor, podle mě ho iPad stále mít bude 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

AppTips #6: aktuální tipy na iOS aplikace a hry zdarma

Následující článek

Boost 2: netradiční závod nejen s časem

Související články

iPhone 4S: Apple dnes představí inovovanou “čtyřku”

Spekulací kolem nového iPhone se během posledního roku vyrojilo hned několik. Tou poslední zprávou před samotným uvedením, kterou vám na tomto serveru přinášíme, je několik informací o iPhone 4S. Jeho představení dnes večer je už prakticky jisté, máme pro to několik důkazů, které vás také přesvědčí.