Apple představí nový iPad již 7.března v San Franciscu

Jak jsme mohli očekávat podle různých rumorů, Apple se chystá na další event, tentokrát 7.března 2012. Představí Apple nový iPad spolu s novou Apple TV?

Jak jsme mohli očekávat podle různých rumorů, Apple se chystá na další event, tentokrát 7.března 2012. Představí Apple nový iPad spolu s novou Apple TV?

Event se bude konat v centru umění Yerba Buena Center v San Franciscu. Apple hodlá svůj event začít jako pokaždé v 19:00 našeho času (10:00 am v San Franciscu).

“We have something you really have to see. And touch.”

“Máme něco, co opravdu musíte vidět. A dotýkat se toho.”

Podle všech očekávání bude mít nový iPad Retina displej a nový procesor A5X či A6 s lepším grafickým čipem. Zbytek si radši nechme na středu 7.března, kdy je dost možné, že Apple představí mimo iPad i jiné zařízení, dost možná novou Apple TV.

Zatím si můžete přečíst náš článek “iPad 3: novinky, které by mohl nabídnout nový model“.

24 comments
    1. Kdyz mad iPad na sirku tak neni homebutton na spodu ne?

      1. ano, ale toto zobrazení není na šířku, takže to vypadá, že nové iPady nebudou mít home button 🙂

          1. několik serverů ten obrázek rozebíralo 😉 ale to, že nebude home button byl spíše rumor, podle mě ho iPad stále mít bude 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

AppTips #6: aktuální tipy na iOS aplikace a hry zdarma

Následující článek

Boost 2: netradiční závod nejen s časem

Související články

Nové hry na AppStore: Trailery všech nejlepších dnešních novinek

Na AppStore se dnes objevila celá řada nových her, které rozhodně mají kvality na to, aby se dostaly vysoko v Top 25. To je před vánoci pro vývojáře z marketingového hlediska velice zajímavé, protože v době od 23. do 28. 12. nebudou aktualizované žebříčky nejstahovanějších her Top25. Podívejte se na trailery nových herních pecek na AppStore!