Apple Watch Series 7 poskytne uživatelům o 16 % více pixelů.

Čím větší chytré hodinky, tím více zábavy. Větší obrazovka na „Apple Watch Series 7“ umožní zařízení zobrazit více dat než kdy dříve, což Apple podle nové zprávy využívá s řadou nových ciferníků. Apple bude uvádět na trh dvě velikosti „Apple Watch Series 7“ s průměrem 41 mm a 45 mm, oproti současným velikostem 40 mm a 44 mm. Podle Bloombergu se tyto velikosti týkají svislých rozměrů pouzdra a nikoli velikosti displeje, která bude u většího modelu činit asi 1,9 palce, od 1,78 palce.

Větší rozlišení, více pixelů

Zdroje prozradily agentuře Bloomberg, že 45mm „Apple Watch Series 7“ bude mít rozlišení 396 × 484 pixelů, oproti 368 × 448 pixelům. To znamená, že zařízení bude mít obrazovku, která pojme asi o 16% více pixelů, což mu umožní ukázat více věcí. Oboje hodinky budou mít menší lunetu kolem displejů a menší model uvidí podobný skok ve velikosti obrazovky.

Aby se shodoval s většími obrazovkami, vyvinula společnost Apple řadu nových ciferníků, které obsahují další informace v dalším prostoru.

Některé z ciferníků obsahují „Modular Max“, který zobrazuje čas digitálně a nabízí skládané komplikace, které pokrývají celou délku obrazovky. Ciferník „Continuum“ se bude měnit podle toku času, zatímco ciferník „Atlas“ umožní uživateli vidět všech 24 časových pásem současně. Apple také pracuje na nových tvářích Hermes a Nike, které využívají větší displeje.

Zatímco přepracování a velikost displeje se dostanou do centra pozornosti v roce 2021, Apple plánuje pro budoucí hodinky rozsáhlejší sadu aktualizací. Společnost také údajně v roce 2022 představí nové modely, včetně low-endových Apple Watch SE, odolného modelu zaměřeného na sportovce.

Někdy „dále v budoucnosti“ by Apple mohl do řady Apple Watch přidat neinvazivní systém monitorování glukózy a krevního tlaku, uvedla agentura Bloomberg. Nebyla však uvedena žádná časová osa funkcí. Wall Street Journal ve středu informoval, že příští rok by Apple Watch mohly mít teploměr pro plánování plodnosti.

Spolu s realitou na obrazovce se „Apple Watch Series 7“ dočká také řady dalších aktualizací. Za prvé budou představovat přepracované pouzdro se čtvercovými hranami a rychlejšími procesory. Očekává se, že Apple představí své nové modely „Apple Watch Series 7“ spolu s „iPhone 13“ a dalšími zařízeními na klíčové události, která by se mohla uskutečnit již nyní v září.

Předchozí článek

Starý a dobrý Apple Lightning to USB Camera Adapter

Následující článek

Cena/hodnota iPhonu nebo iPadu

Související články

SuperApple #7: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát byla řeč samozřejmě o Logitech Touch Mouse, update iPhone OS 3.1.3 a iTunes, nebo o novém MacBooku Pro.