Sada iOS aplikací, které vám nesmí chybět

Je vaše mobilní zařízení tak všestranné, jak si myslíte? Mnoho uživatelů si zasytí svůj iPhone nebo iPad zbytečnými aplikacemi a následně zjistí, že jim ty důležité schází. Představíme si proto několik zajímavých aplikací, které by se vám mohly hodit.

Adobe Photoshop Lightroom pro iPad

Snad každý si občas něco vyfotí, ale ne každý má kvalitní software pro úpravu a pokročilé blbnutí s fotkami. Základní grafické editory nabízí jen omezené možnosti pokud si chcete vyzkoušet pokročilé úpravy a fotografie editovat jako profesionálové, stáhněte si Adobe Photoshop Lightroom pro iPad, se kterým je úprava grafiky na iPadu jedna radost.

Stáhnout Adobe Photoshop Lightroom

Animatic by Inkboard

Pamatujete si, jak jste si jako děti kreslili jednotlivé obrázky na papírky a dělali jste z nich krátký animovaný film? Něco podobného můžete dělat s aplikací Animatic by Inkboard, ovšem na výrazně pokročilejší úrovni. Na iPadu nebo iPhonu si kreslíte obrázky do jednotlivých okének a vytváříte z nich souvislý film. Hotový film můžete exportovat buď jako video nebo jako GIF soubor.

Stáhnout Animatic by Inkboard

NOAA Hi-Def Radar Pro

NOAA Hi-Def Radar Pro ukazuje v reálném čase animované radarové snímky v živých barvách a vysokém rozlišení. Díky aplikaci můžete snadno sledovat bouře a hurikány, zatímco se vyvíjejí. Dokonce se ukazují i blesky a nabízí se hodinové počasí pro příštích 24 hodin.

Stáhnout NOAA Hi-Def Radar Pro

Star Trek Multiverse

Jak již název napovídá, jedná se o aplikaci pro fanoušky Star Treku. Jejím prostřednictvím se můžete stát velitelem na lodi, která cestuje vesmírem. Pokud máte rádi vesmírná dobrodružství, akční bitvy a tradiční prostředí Star Treku, měli byste aplikaci vyzkoušet.

 

Stáhnout  Star Trek Multiverse

Předchozí článek

Jak by vypadala reklama na iPhone 6S, kdyby byla vytvořena na MacPaint?

Následující článek

Apple Watch Hermès kolekce je dostupná online.

Související články

Pocket God: mini svět ve vašich rukou

Pocket God patří bezesporu mezi nejznámější aplikace v AppStore. Také by se tato hra dala popsat jako nejlépe utracených 79 centů stejně jako utracených nejhůře. Hra totiž prakticky nenabízí "nic" ale oproti tomu je zábava královská. V čem spočívá to kouzlo?

iLuv iMM153: repro systém pro iPhone za tisícovku

Repro systém iLuv iMM153 dokáže pohodlně přehrávat hudbu přímo z vašeho iPhone | iPod, má povedený design dostupný ve 4 barvách, má certifikaci od Apple a stojí 1110 Kč. Přečtěte si recenzi tohoto zajímavého přehrávače, který mi už 14 dní hezky hraje v ložnici.