Sada iOS aplikací, které vám nesmí chybět

Je vaše mobilní zařízení tak všestranné, jak si myslíte? Mnoho uživatelů si zasytí svůj iPhone nebo iPad zbytečnými aplikacemi a následně zjistí, že jim ty důležité schází. Představíme si proto několik zajímavých aplikací, které by se vám mohly hodit.

Adobe Photoshop Lightroom pro iPad

Snad každý si občas něco vyfotí, ale ne každý má kvalitní software pro úpravu a pokročilé blbnutí s fotkami. Základní grafické editory nabízí jen omezené možnosti pokud si chcete vyzkoušet pokročilé úpravy a fotografie editovat jako profesionálové, stáhněte si Adobe Photoshop Lightroom pro iPad, se kterým je úprava grafiky na iPadu jedna radost.

Stáhnout Adobe Photoshop Lightroom

Animatic by Inkboard

Pamatujete si, jak jste si jako děti kreslili jednotlivé obrázky na papírky a dělali jste z nich krátký animovaný film? Něco podobného můžete dělat s aplikací Animatic by Inkboard, ovšem na výrazně pokročilejší úrovni. Na iPadu nebo iPhonu si kreslíte obrázky do jednotlivých okének a vytváříte z nich souvislý film. Hotový film můžete exportovat buď jako video nebo jako GIF soubor.

Stáhnout Animatic by Inkboard

NOAA Hi-Def Radar Pro

NOAA Hi-Def Radar Pro ukazuje v reálném čase animované radarové snímky v živých barvách a vysokém rozlišení. Díky aplikaci můžete snadno sledovat bouře a hurikány, zatímco se vyvíjejí. Dokonce se ukazují i blesky a nabízí se hodinové počasí pro příštích 24 hodin.

Stáhnout NOAA Hi-Def Radar Pro

Star Trek Multiverse

Jak již název napovídá, jedná se o aplikaci pro fanoušky Star Treku. Jejím prostřednictvím se můžete stát velitelem na lodi, která cestuje vesmírem. Pokud máte rádi vesmírná dobrodružství, akční bitvy a tradiční prostředí Star Treku, měli byste aplikaci vyzkoušet.

 

Stáhnout  Star Trek Multiverse

Předchozí článek

Jak by vypadala reklama na iPhone 6S, kdyby byla vytvořena na MacPaint?

Následující článek

Apple Watch Hermès kolekce je dostupná online.

Související články

Rychlost iPhone 3G: Steve Jobs potvrdil update iOS, přijde brzy

To, že rychlost iPhone 3G s iOS 4 není ideální, je evidentní. Značné zpomalení systému zaznamenal prakticky každý, což rozhodně není nic příjemného. Na problémy s výkonem si pravděpodobně stěžuje dost lidí nejen na support Apple, ale také na soukromý mail Steva Jobse. Na jeden takový e-mail se rozhodl Jobs reagovat a odepsal jednoduše "Softwarový update příjde brzy".