Apple vítá jaro novými barvičkami, a nezůstalo jen u iPhonu

Dnešní konference byla pro všechny nadšence Applu jako splněný sen. Představeno nám bylo několik nových produktů a mimo to se rodina iPhonů rozrostla o další barevnou variantu.

Fialová – taková je nová nabízená barevná varianta u řady iPhone 12. Apple tím, podle jejich slov, oslavuje příchod jara, kdy vše kvete a život se opět probouzí.

Barevné novinky ale nekončí pouze u iPhonů! Na online Apple Store přibyly i nové barvy MagSafe krytů, jak těch kožených, tak silikonových. Nově si tak můžete objednat kožený kryt v nové tmavě fialové barvě. Silikonové kryty se ale rozrostly o hned čtyři barvy, a sice melounově oranžová, pistáciová, středomořsky modrá a ametystová.

S novou barvou se dostalo i na MagSafe peněženku, ta je nyní dostupná v hnědo-oranžové barvě „Arizona.” Všechny nové barvy jak iPhonu tak i doplňků si můžete prohlédnout na online Apple Storu.

Předchozí článek

Náhlavní souprava Apple se smíšenou realitou bude mít debut v polovině roku

Následující článek

Rostoucí poptávka po větším úložišti připravuje půdu pro 1TB iPhony

Související články

iOS 4.1 na iPhone 3G: zrychlení systému je výrazné! (video)

Nový iOS 4.1 je jeden z neočekávanějších updatů iOS vůbec, a to především díky velice pomalé verzi 4.0 na modelech 3G. Z vlastní zkušenosti vím, že model 3G "4ku" absolutně nezvládá a funguje téměř stejně (ne)kvalitně, jak Windows Vista. Pro ty, kteří nedočkavě vyhlíží iOS 4.1, tu máme video-porovnání iPhone 3G s iOS4.0 a iOS4.1.