Apple vítá jaro novými barvičkami, a nezůstalo jen u iPhonu

Dnešní konference byla pro všechny nadšence Applu jako splněný sen. Představeno nám bylo několik nových produktů a mimo to se rodina iPhonů rozrostla o další barevnou variantu.

Fialová – taková je nová nabízená barevná varianta u řady iPhone 12. Apple tím, podle jejich slov, oslavuje příchod jara, kdy vše kvete a život se opět probouzí.

Barevné novinky ale nekončí pouze u iPhonů! Na online Apple Store přibyly i nové barvy MagSafe krytů, jak těch kožených, tak silikonových. Nově si tak můžete objednat kožený kryt v nové tmavě fialové barvě. Silikonové kryty se ale rozrostly o hned čtyři barvy, a sice melounově oranžová, pistáciová, středomořsky modrá a ametystová.

S novou barvou se dostalo i na MagSafe peněženku, ta je nyní dostupná v hnědo-oranžové barvě „Arizona.” Všechny nové barvy jak iPhonu tak i doplňků si můžete prohlédnout na online Apple Storu.

Předchozí článek

Náhlavní souprava Apple se smíšenou realitou bude mít debut v polovině roku

Následující článek

Rostoucí poptávka po větším úložišti připravuje půdu pro 1TB iPhony

Související články
Číst více

Zdánlivě dokonalé iTV Shows 2 pro iPhone a iPad

Seriály se díky internetu odstřihly od nutnosti vlastnit televizi a konkrétní kanál, což významným způsobem ovlivnilo nejen mediální svět, ale také procento těch, kteří seriálům podlehli. Bezpochyby mnozí takoví uvítají aplikaci, díky které lze mít o televizní produkci větší přehled.