Apple iPhone 14 Plus byl původně „iPhone 14 Max“

Předchozí spekulace, že větší iPhone 14 od Applu by se jmenoval iPhone 14 Max, místo iPhone 14 Plus, byly potvrzeny kódem vlastního webu společnosti Apple. I když se zdálo zřejmé, že Apple oživí svůj starý název Plus pro iPhone 14 Plus, před uvedením na trh bylo značné očekávání, že se bude jmenovat iPhone 14 Max. Nyní je nejen jisté, že to Apple plánuje takto nazývat, ale Apple neaktualizoval zcela všechny své webové stránky s názvem Plus.

Název iPhone 14 Max je v samotném kódu stránky

Jak poprvé zaznamenalo nizozemské vydání časopisu iCreate, webové stránky společnosti Apple jsou plné odkazů na „iPhone 14 Max“ v jejich kódu. Název lze nejsnáze vidět na stránce podpory společnosti Apple s názvem „Identify your iPhone model“. Najděte na stránce obrázek iPhone 14 Plus a začněte jej stahovat.

Ve výchozím nastavení bude název zobrazený v dialogovém okně stahování obsahovat „iphone-14-max“. Použití vývojářského režimu v Safari k prozkoumání kódování stránek Apple objeví více odkazů na webu. Mnoho, mnoho dalších.

Jsou to opět všechny názvy souborů obrázků nebo alt tagy obrázků, štítky přiřazené obrázkům, které mají pomoci zrakově postiženým. Jsou však rozmístěny po celém webu společnosti Apple – a chcete-li je zobrazit, je nejlepší vyhledat „iPhone 14 Max“ v tomto zobrazení pro vývojáře.

Je nesporné, že toto jméno je stále v kódu, takže je stejně nesporné, že Apple měl v úmyslu jej nazvat iPhone 14 Max. iCreate však dochází k závěru, že to znamená, že změna byla velmi pozdní – což se zdá nepravděpodobné.

Na každý produkt Apple se odkazuje v nesčetných dokumentech a webech, od interního účetnictví až po titulky na veřejně přístupných stránkách podpory. Předběžné vygenerování stránek podpory a dalších dokumentů trvá větší část roku a finalizace balení několik měsíců, takže je nepravděpodobné, že by změna byla rozhodnutím na poslední chvíli.

To však naznačuje, že rozhodnutí bylo přijato poté, co všechny týmy webových stránek začaly pracovat. A protože většina odkazů je na obrázky, může to také naznačovat, že rozhodnutí bylo přijato během hromadné výroby řady iPhone 14 – která začala v květnu nebo červnu 2022.

Předchozí článek

A16 Bionic údajně stojí více než dvakrát tolik než A15

Následující článek

iPhone 14 nedokáže pokaždé detekovat autonehodu

Související články