Apple: Push aplikace se zpozdí!

Nemilou informaci uveřejnil Apple. Velice očekávaná funkce Push, která měla být jednou z klíčových funkcí iPhone OS 3.0 se zpozdí! Více se dozvíte v článku.

Nemilou informaci uveřejnil Apple. Velice očekávaná funkce Push, která měla být jednou z klíčových funkcí iPhone OS 3.0 se zpozdí! Více se dozvíte v článku.

Funkce Push byla ohlášená již dřive a slibuje poměrně velký potenciál. Programy díky Push mohou “běžet” na pozadí iPhonu a v případě, že dostanou pokyn, dokáží upozornit majitele iPhonu o nové události. Využitelnost? Rozhodně!

push-notifikace

Podle stránky appadvice.com, která informaci přinesla (anglicky), je již hotová aplikace BeejiveIM ve verzi s Push. Apple se však omluvil, že stále není připraven tuto funkci umožnit. Jen upozorním, že BeejiveIM je jeden z nejpoužívanějších klientů (i přes vyšší cenu 7,99€) pro ICQ, GoogleTalk, Facebook, MySpace atd.

Ve finále bude Push vypadat tak, že i při “zavřené” aplikaci budete dostávat vzkazy např. z  ICQ ve formě upozornění přímo na display, přehráním zvuku nebo číslovkou u ikonky (stejně jako třeba sms nebo mail).

To, že je chyba na straně Applu, je zřejmé. Velice mě překvapuje, že Apple vypustil firmware 3.0, ikdyž nebyl zcela připravený – to se u Apple obvykle nestává. Předpokládám, že tlak vydat aplikaci v termínu byl především díky iPhone 3G S, který je již v USA v prodeji a samozřejmě obsahuje iPhone OS 3.0.

Novinky o push aplikacích vám budeme nadále přinášet, stay in touch 🙂

Co říkáte na zpozdění Push? Je vám to jedno nebo je to podraz od Apple? Vyjádřete se v diskuzi níže!

[ad]

Viz nize.

Dej prosim vedet jak je soutez narocna, co vsechno je potreba dodelat a jak muze pomoc Honza 😉

Diky,

T.

18 comments
  1. Tohle osobně považuji za velkou zradu, Push byla jedna z nejlepších (očekávaných) funkcí nového firmwaru imho společně se spotlightem. Ten se povedl, ale po podpoře push jako by se slehla zem. No necháme se přepkvapit s čím hoši z Apple přijdou….

  2. Tohle osobně považuji za velkou zradu, Push byla jedna z nejlepších (očekávaných) funkcí nového firmwaru imho společně se spotlightem. Ten se povedl, ale po podpoře push jako by se slehla zem. No necháme se přepkvapit s čím hoši z Apple přijdou….

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 3GS: vtipné obrázky padělků

Následující článek

Apple: prodali jsme přes milion iPhone 3GS

Související články