Apple: Push aplikace se zpozdí!

Nemilou informaci uveřejnil Apple. Velice očekávaná funkce Push, která měla být jednou z klíčových funkcí iPhone OS 3.0 se zpozdí! Více se dozvíte v článku.

Nemilou informaci uveřejnil Apple. Velice očekávaná funkce Push, která měla být jednou z klíčových funkcí iPhone OS 3.0 se zpozdí! Více se dozvíte v článku.

Funkce Push byla ohlášená již dřive a slibuje poměrně velký potenciál. Programy díky Push mohou “běžet” na pozadí iPhonu a v případě, že dostanou pokyn, dokáží upozornit majitele iPhonu o nové události. Využitelnost? Rozhodně!

push-notifikace

Podle stránky appadvice.com, která informaci přinesla (anglicky), je již hotová aplikace BeejiveIM ve verzi s Push. Apple se však omluvil, že stále není připraven tuto funkci umožnit. Jen upozorním, že BeejiveIM je jeden z nejpoužívanějších klientů (i přes vyšší cenu 7,99€) pro ICQ, GoogleTalk, Facebook, MySpace atd.

Ve finále bude Push vypadat tak, že i při “zavřené” aplikaci budete dostávat vzkazy např. z  ICQ ve formě upozornění přímo na display, přehráním zvuku nebo číslovkou u ikonky (stejně jako třeba sms nebo mail).

To, že je chyba na straně Applu, je zřejmé. Velice mě překvapuje, že Apple vypustil firmware 3.0, ikdyž nebyl zcela připravený – to se u Apple obvykle nestává. Předpokládám, že tlak vydat aplikaci v termínu byl především díky iPhone 3G S, který je již v USA v prodeji a samozřejmě obsahuje iPhone OS 3.0.

Novinky o push aplikacích vám budeme nadále přinášet, stay in touch 🙂

Co říkáte na zpozdění Push? Je vám to jedno nebo je to podraz od Apple? Vyjádřete se v diskuzi níže!

[ad]

Viz nize.

Dej prosim vedet jak je soutez narocna, co vsechno je potreba dodelat a jak muze pomoc Honza 😉

Diky,

T.

18 comments
  1. Tohle osobně považuji za velkou zradu, Push byla jedna z nejlepších (očekávaných) funkcí nového firmwaru imho společně se spotlightem. Ten se povedl, ale po podpoře push jako by se slehla zem. No necháme se přepkvapit s čím hoši z Apple přijdou….

  2. Tohle osobně považuji za velkou zradu, Push byla jedna z nejlepších (očekávaných) funkcí nového firmwaru imho společně se spotlightem. Ten se povedl, ale po podpoře push jako by se slehla zem. No necháme se přepkvapit s čím hoši z Apple přijdou….

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 3GS: vtipné obrázky padělků

Následující článek

Apple: prodali jsme přes milion iPhone 3GS

Související články

Apple iOS 4.3 Beta: nové gesta a funkce zachycené na videu

Včera jsme vám psali o něčekaném uvedení iOS 4.3 Beta, která kromě velice diskutované funkce proměnit iPhone ve WiFi HotSpot, odhalila také směr, jakým se Apple bude ubírat na poly dotykového ovládání. Prohlédněte si včerejší video z kanálu CNET, na kterém jsou všechny gesta 4 a 5 prsty velice pěkně zachyceny!