Apple prodal 3 miliony iPadů za 3 dny

Prodeje iPadů jsou již od prvních dnů na vysokých číslech. Proto není divu, že Apple prodal rekordních 3 milionu kusů nových iPadů.

Prodeje iPadů jsou již od prvních dnů na vysokých číslech. Proto není divu, že Apple prodal rekordních 3 milionu kusů nových iPadů.

Apple oznámil, že společnost prodala za první tři dny prodejů celkem 3 miliony iPadů. To je dvojnásobek z minulých prodejů, kdy byl novinkou iPad 3. generace s retina displejem. Těch se prodalo “jen” 1,5 milionu kusů za první tři dny prodeje. Tato čísla jsou pouze prodeje Wi-Fi verzí, ale Cellular (3G/LTE) verze mají přijít v následujících týdnech. I když jsou čísla vysoká, nesmíme zapomínat na fakt, že se jedná o prodeje iPadů 4. generace současně s iPady mini. Generální ředitel Apple, Tim Cook, také sdělil, že iPady mini jsou prakticky vyprodané. Dále poznamenal, že společnost tvrdě pracuje, aby stihla co nejrychleji uspokojit obrovský zájem a s ním i spojené další předobjednávky.

“Zákazníci po celém světě milují nový iPad mini a čtvrtou generaci iPadu”, řekl Tim Cook, generální ředitel Apple. “Udělali jsme nový rekord v prodejích a vyprodali iPady mini. Tvrdě pracujeme na dalších iPadech, abysme uspokojili všechny naše zákazníky.”

Apple také sdělil, že mnoho předobjednávek iPadů mini je už na cestě k zákazníkům, ale některé jsou naplánovány na odeslání až ke konci tohoto měsíce. Z tiskové zprávy se bohužel nedozvíme, kolik se kterých iPadů prodalo. Osobně bych řekl, že větší čísla budou na straně iPadů mini, protože je to nové a očekávanější zařízení. Co myslíte vy?

Apple.com – Oficiální tisková zpráva

108 comments
  1. Jsem přesvědčen, že větší číslo bude na straně iPadu mini. Důvod je jednoduchý, mobilita tohoto zařízení. Moc se těším, až bude mým společníkem 🙂 Autorovi článku gratuluji ke skvělému výběru 🙂 #iPadmini

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Od dnes koupíte iPad mini a nový iPad s Retinou, porovnejte ceny

Následující článek

iPad 4. generace má obrovský grafický výkon, může za to A6X

Související články

SuperApple #4: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát se dozvíte o šikovném programu XBMC, o bezdrátovém SD slotu, o SSD discích a o volantu pro iPhone vyrobeného z Lega.

BBC: značka Apple vyvolává náboženskou euforii

Ano, slýcháváme to často. My, uživatelé Apple produktů, jsme prý ovce. Kupujeme si předražené přístroje jenom kvůli tomu logu jablka co se pyšní vzadu na iPřístroji. Samozřejmě to není názor úplně všech, přesto je to početná skupina. A tato skupina se nyní může ohánět vědeckým důkazem!