Apple podle zvěstí plánuje v roce 2025 iPhone SE s vlastním 5G čipem

Nová a útržkovitá fáma podporuje tvrzení, že Apple restartoval své plány na výrobu čtvrté generace iPhone SE, ale radikálně se liší od jiných zpráv, pokud jde o očekávanou premiéru. iPhone SE 4 byl opět zapnutý, opět vypnutý několik měsíců, se zprávou od Ming-Chi Kuo v lednu 2023, že byl zrušen kvůli technickým problémům. Tyto problémy byly údajně způsobeny konkrétně nadcházejícím 5G modemem společnosti Apple.

Jak to tedy je?

V únoru 2023 však Kuo řekl, že vývoj iPhone SE 4 byl restartován. Rozdíl byl v tom, že se měl podobat iPhonu XR, ale nyní se očekává, že půjde o „menší modifikaci 6,1palcového iPhonu 14“.

Ještě důležitější je, že Kuo řekl, že bude obsahovat procesor Apple 5G v základním pásmu, vyrobený pomocí 4nanometrového procesu. Bude podporovat pouze pásma pod 6 GHz, spíše než rychlejší mmWave, ale to byl údajně vždy plán.

Nyní ve zprávě pro investory analytik Jeff Pu podpořil Kuova tvrzení v každém fyzickém detailu. Pu věří, že Kuo se mýlí, když předpovídá masovou výrobu iPhonu SE 4 v první polovině roku 2024.

Místo toho se Pu domnívá, že byl start odložen na rok 2025. V tuto chvíli neexistuje žádná jiná podpora z žádného jiného zdroje pro jeho tvrzení o startu v roce 2025.

Pu pochází z hongkongské společnosti Haitong International Securities a tvrdí, že získává informace od dodavatelského řetězce společnosti Apple. Pokud však má zdroje a pouze papouškuje informace z jiných zdrojů, má Pu špatné výsledky v interpretaci těchto informací a odvození toho, jaké jsou plány společnosti Apple.

Předchozí článek

Mladí lidé nemusí být na iPhonech tak závislí, jak se předpokládalo

Následující článek

Apple popírá, že by pro USA špehoval Rusko

Související články