Apple podle zvěstí plánuje v roce 2025 iPhone SE s vlastním 5G čipem

Nová a útržkovitá fáma podporuje tvrzení, že Apple restartoval své plány na výrobu čtvrté generace iPhone SE, ale radikálně se liší od jiných zpráv, pokud jde o očekávanou premiéru. iPhone SE 4 byl opět zapnutý, opět vypnutý několik měsíců, se zprávou od Ming-Chi Kuo v lednu 2023, že byl zrušen kvůli technickým problémům. Tyto problémy byly údajně způsobeny konkrétně nadcházejícím 5G modemem společnosti Apple.

Jak to tedy je?

V únoru 2023 však Kuo řekl, že vývoj iPhone SE 4 byl restartován. Rozdíl byl v tom, že se měl podobat iPhonu XR, ale nyní se očekává, že půjde o „menší modifikaci 6,1palcového iPhonu 14“.

Ještě důležitější je, že Kuo řekl, že bude obsahovat procesor Apple 5G v základním pásmu, vyrobený pomocí 4nanometrového procesu. Bude podporovat pouze pásma pod 6 GHz, spíše než rychlejší mmWave, ale to byl údajně vždy plán.

Nyní ve zprávě pro investory analytik Jeff Pu podpořil Kuova tvrzení v každém fyzickém detailu. Pu věří, že Kuo se mýlí, když předpovídá masovou výrobu iPhonu SE 4 v první polovině roku 2024.

Místo toho se Pu domnívá, že byl start odložen na rok 2025. V tuto chvíli neexistuje žádná jiná podpora z žádného jiného zdroje pro jeho tvrzení o startu v roce 2025.

Pu pochází z hongkongské společnosti Haitong International Securities a tvrdí, že získává informace od dodavatelského řetězce společnosti Apple. Pokud však má zdroje a pouze papouškuje informace z jiných zdrojů, má Pu špatné výsledky v interpretaci těchto informací a odvození toho, jaké jsou plány společnosti Apple.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Mladí lidé nemusí být na iPhonech tak závislí, jak se předpokládalo

Související články

Apple: stále číslo 1 v prieskume spokojnosti uživateľov smartphonov

Spoločnosť J.D. Power už štvrtý rok po sebe umiestnila Apple na čelo rebríčka spokojnosti zákazníkov spomedzi všetkých výrobcov smartphonov. Apple získal dokopy až 800 z 1000 možných bodov. To všetko sa odohralo na základe štúdia 6800 uživateľov smartphonov, ktorí mali ohodnotiť svoje skúsenosti so smartphonami od januára do júna 2010. Štúdia ukázala, že Apple, v resp. iPhone, bol výborne ohodnotený vo všetkých kategóriách, od operačného systému, cez funkcie až po fyzický dizajn.