Apple: oficiální průvodce nakupováním vánočních dárků

Apple publikoval Průvodce vánočními dárky, který je plný tipů na nejlepší zařízení a doplňky, kterými můžete obdarovat své blízké.

Vánoce jsou ještě daleko, ale pokud se chcete vyhnout šílenství v obchodech, na vánoční nakupování, a ještě k tomu online, není nikdy pozdě. Proto Apple ve svém elektronickém obchodě publikoval Průvodce vánočními dárky, který je plný tipů na nejlepší zařízení a doplňky, kterými můžete obdarovat své blízké.

Průvodce vánočními dárky je jednoduše rozvržen. I když je samotná nabídka oproti zahraničním stránkám stránkám Apple Store dosti chudá, najdou se tu zajímavé produkty. Pro představu tu naleznete zboží jako je např. kvadrikoptéra, USB mikrofon, bezdrátové reproduktory, luxusní pouzdra a kabelky, Lego hra pro iPhone, monitor pulzu nebo bezdrátovou nabíječku.

Je vidět, že se Apple snaží potěšit všechny oblasti zájmu od dětí, přes manželky a otce až po geeky. Mimo samotné zboží si také můžete přímo od Applu objednat i dárkové balení spolu s věnováním (jen u některého zboží) nebo bezplatné gravírování (vyrytí nápisu). Dodání zboží je od objednávek nad 2 950 Kč (vč. DPH) zdarma.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

National Geographic: speciál o rostoucí populaci zdarma

Následující článek

Bike Baron: bláznivý motocross od tvůrců Minigore

Související články