Apple: oficiální průvodce nakupováním vánočních dárků

Apple publikoval Průvodce vánočními dárky, který je plný tipů na nejlepší zařízení a doplňky, kterými můžete obdarovat své blízké.

Vánoce jsou ještě daleko, ale pokud se chcete vyhnout šílenství v obchodech, na vánoční nakupování, a ještě k tomu online, není nikdy pozdě. Proto Apple ve svém elektronickém obchodě publikoval Průvodce vánočními dárky, který je plný tipů na nejlepší zařízení a doplňky, kterými můžete obdarovat své blízké.

Průvodce vánočními dárky je jednoduše rozvržen. I když je samotná nabídka oproti zahraničním stránkám stránkám Apple Store dosti chudá, najdou se tu zajímavé produkty. Pro představu tu naleznete zboží jako je např. kvadrikoptéra, USB mikrofon, bezdrátové reproduktory, luxusní pouzdra a kabelky, Lego hra pro iPhone, monitor pulzu nebo bezdrátovou nabíječku.

Je vidět, že se Apple snaží potěšit všechny oblasti zájmu od dětí, přes manželky a otce až po geeky. Mimo samotné zboží si také můžete přímo od Applu objednat i dárkové balení spolu s věnováním (jen u některého zboží) nebo bezplatné gravírování (vyrytí nápisu). Dodání zboží je od objednávek nad 2 950 Kč (vč. DPH) zdarma.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

National Geographic: speciál o rostoucí populaci zdarma

Následující článek

Bike Baron: bláznivý motocross od tvůrců Minigore

Související články

Apple: má veľmi veľa penazí, kam ich Steve Jobs investuje?

Nie je žiadnym tajomstvom, že Applu sa v poslednej dobe darí viac než dobre. Nedávno však samotný Steve Jobs prezradil, že finančná zásoba Applu je natoľko obrovská, že by ju bolo vhodné niekam investovať. Ako už iste tušíte, takmer s istotou pôjde o niečo obrovské. Apple má totiž momentálne pripravených neuveriteľných 51 miliárd dolárov, ktoré môžu okamžite investovať.
Číst více

Helikoptéra ovládaná iPhonem

Hry na iPhonu jsou skvělé, je možné je hrát do omrzení, ovšem stále to není ono, stále je to jen jako. Opravdový prožitek může změnit skvělá hračka, kterou je RC helikoptéra na ovládání skrze iPhony, iPody a iPady.