National Geographic: speciál o rostoucí populaci zdarma

31. říjná se narodil člověk nesoucí číslo 7 miliard. Je to nepředstavitelné číslo, o kterém vám National Geographic řekne skutečně mnoho. A zdarma.

Přestože už se to stalo asi před delší dobou, oficiálně se člověk nesoucí číslovku 7 miliard narodil 31. října. Je to nepředstavitelné číslo, o kterém vám National Geographic řekne skutečně mnoho. A zdarma.

7 Billion, jak se aplikace jmenuje, je zdarma jen po omezenou dobu a určitě stojí za vyzkoušení. Lze použít pouze na šířku, což zaručuje nejlepší a konstantní zážitek. Co vše se vlastně dozvíte? Nejrozsáhlejší články se zabývají těmito tématy:

  • Proč je 7 miliard ještě udržitelných?
  • Jak člověk mění tvář planety?
  • Jak člověk ovlivňuje a ničí mořský život?
  • Problémy přímořských oblastí
  • Jak nakrmit hladové země třetího světa?
  • Co může za sníženou porodnost v Brazílii?
  • Existuje řešení afrických konfliktů?
  • Jak mohou města snížit chudobu?

Kromě nich obsahuje 7 Billion kratší články například typu “Jak vypadá průměrný člověk”. Kromě obsáhlého textového obsahu v aplikaci 7 Billion také naleznete oslňující fotografie, které stojí za shlédnutí i když vás téma rostoucí populace nezajímá. Některé články také obsahují krátká videa a animace, díky čemuž mnohem snáze problém pochopíte.

7 Billion je sponzorována firmou DuPont, proto je také zdarma. Příští měsíc by měla aplikace také obdržet aktualizaci, která přinese nový obsah. Pokud vlastníte iPad, neváhejte a stáhněte si 7 Billion, litovat nebudete. 7 Billion je v angličtině.

Krátká ochutnávka videa, které naleznete na začátku 7 Billion:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sc4HxPxNrZ0[/youtube]

7 Billion – dočasně zdarma (budoucí cena neznámá) – iPad – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iOS 5: Jak aktualizovat bez kabelů

Následující článek

Apple: oficiální průvodce nakupováním vánočních dárků

Související články

Z1TV live: první český online TV přenos pro iPhone!

Rádio na iPhone již bylo, ale co online televizní přenos? Televize se českým uživatelům mobilů dosud vyhýbala jako čert kříži, nyní je tu ale ojedinělá aplikace od televizního kanálu Z1, která umožňuje sledovat přímý přenos plnohodnotného televizního vysílání online přímo ve vašem iPhone!

Google Goggles: Nové vyhledávání pomocí fotoaparátu v iPhone!

Aplikace Google Mobile, která dokáže rozpoznat české hlasové povely ve vyhledávání Google (recenze), dostala zcela nový rozměr. Poslední update této aplikace pro iPhone 3GS a 4 přináší novou funkci Google Goggles, která promění fotoaparát v iPhone v další možnost jak vyhledávat na Google. Nevíte co si pod tím představit? Koukněte na videoprezentaci nové killer funkce Google Goggles!