National Geographic: speciál o rostoucí populaci zdarma

31. říjná se narodil člověk nesoucí číslo 7 miliard. Je to nepředstavitelné číslo, o kterém vám National Geographic řekne skutečně mnoho. A zdarma.

Přestože už se to stalo asi před delší dobou, oficiálně se člověk nesoucí číslovku 7 miliard narodil 31. října. Je to nepředstavitelné číslo, o kterém vám National Geographic řekne skutečně mnoho. A zdarma.

7 Billion, jak se aplikace jmenuje, je zdarma jen po omezenou dobu a určitě stojí za vyzkoušení. Lze použít pouze na šířku, což zaručuje nejlepší a konstantní zážitek. Co vše se vlastně dozvíte? Nejrozsáhlejší články se zabývají těmito tématy:

  • Proč je 7 miliard ještě udržitelných?
  • Jak člověk mění tvář planety?
  • Jak člověk ovlivňuje a ničí mořský život?
  • Problémy přímořských oblastí
  • Jak nakrmit hladové země třetího světa?
  • Co může za sníženou porodnost v Brazílii?
  • Existuje řešení afrických konfliktů?
  • Jak mohou města snížit chudobu?

Kromě nich obsahuje 7 Billion kratší články například typu “Jak vypadá průměrný člověk”. Kromě obsáhlého textového obsahu v aplikaci 7 Billion také naleznete oslňující fotografie, které stojí za shlédnutí i když vás téma rostoucí populace nezajímá. Některé články také obsahují krátká videa a animace, díky čemuž mnohem snáze problém pochopíte.

7 Billion je sponzorována firmou DuPont, proto je také zdarma. Příští měsíc by měla aplikace také obdržet aktualizaci, která přinese nový obsah. Pokud vlastníte iPad, neváhejte a stáhněte si 7 Billion, litovat nebudete. 7 Billion je v angličtině.

Krátká ochutnávka videa, které naleznete na začátku 7 Billion:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sc4HxPxNrZ0[/youtube]

7 Billion – dočasně zdarma (budoucí cena neznámá) – iPad – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iOS 5: Jak aktualizovat bez kabelů

Následující článek

Apple: oficiální průvodce nakupováním vánočních dárků

Související články

Threads: speciální aplikace pro nákup triček na Threadless

Threadless je ojedinělý internetový obchod nabízející oblečení s originálními motivy. Ty si odhlasovávají sami zákazníci, a tak se do prodeje dostane vždy jen to nejlepší. Nyní se na App Store objevila aplikace, která by měla usnadnit nakupování na tomto serveru. Bohužel dělá ale spíše přesný opak. Napadlo mě však další využití - databáze wallpaperů …

Instagram: originální fotky z iPhone rychle a jednoduše

Předpokládám, že řada z vás používá k focení výhradně telefon a fotí především momentky či dokumentaci z cestování. Pravděpodobně vám ale v iPhone chybí aplikace, která fotky jednoduše upraví a dá jim o fous lepší nádech. Ačkoli si můžete stáhnout řadu k tomu určených aplikací, většina z nich je určená pro manuální (unavující) editaci vašich snímků - Instagram funguje přesně naopak.