National Geographic: speciál o rostoucí populaci zdarma

31. říjná se narodil člověk nesoucí číslo 7 miliard. Je to nepředstavitelné číslo, o kterém vám National Geographic řekne skutečně mnoho. A zdarma.

Přestože už se to stalo asi před delší dobou, oficiálně se člověk nesoucí číslovku 7 miliard narodil 31. října. Je to nepředstavitelné číslo, o kterém vám National Geographic řekne skutečně mnoho. A zdarma.

7 Billion, jak se aplikace jmenuje, je zdarma jen po omezenou dobu a určitě stojí za vyzkoušení. Lze použít pouze na šířku, což zaručuje nejlepší a konstantní zážitek. Co vše se vlastně dozvíte? Nejrozsáhlejší články se zabývají těmito tématy:

  • Proč je 7 miliard ještě udržitelných?
  • Jak člověk mění tvář planety?
  • Jak člověk ovlivňuje a ničí mořský život?
  • Problémy přímořských oblastí
  • Jak nakrmit hladové země třetího světa?
  • Co může za sníženou porodnost v Brazílii?
  • Existuje řešení afrických konfliktů?
  • Jak mohou města snížit chudobu?

Kromě nich obsahuje 7 Billion kratší články například typu “Jak vypadá průměrný člověk”. Kromě obsáhlého textového obsahu v aplikaci 7 Billion také naleznete oslňující fotografie, které stojí za shlédnutí i když vás téma rostoucí populace nezajímá. Některé články také obsahují krátká videa a animace, díky čemuž mnohem snáze problém pochopíte.

7 Billion je sponzorována firmou DuPont, proto je také zdarma. Příští měsíc by měla aplikace také obdržet aktualizaci, která přinese nový obsah. Pokud vlastníte iPad, neváhejte a stáhněte si 7 Billion, litovat nebudete. 7 Billion je v angličtině.

Krátká ochutnávka videa, které naleznete na začátku 7 Billion:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sc4HxPxNrZ0[/youtube]

7 Billion – dočasně zdarma (budoucí cena neznámá) – iPad – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iOS 5: Jak aktualizovat bez kabelů

Následující článek

Apple: oficiální průvodce nakupováním vánočních dárků

Související články

VLC Media Player: iPad už umí přehrávat AVI a MKV filmy!

Majitelé iPadů mají důvod k oslavě, protože byla vydána aplikace VLC Media Player. Jak jistě víte, doposud se filmy pro iPad musely konvertovat přes iTunes, což je dost nepohodlné. VLC ale bez potíží přehraje vaše avi a mkv soubory, takže už nebude problém do iPadu dostat jakékoliv filmy, seriály apod. Podívejte se na první video VLC Media Playeru na iPadu!