iPad 2 v ČR: všechny obchody hlásí vyprodáno!

Tak jak bylo očekáváno, tak se i stalo. Do České republiky dorazil iPad 2. Ovšem ne v takovém množství, jako by si lidé přáli, a tak se dostalo jen na několik stovek jedinců a zbývající musí čekat na další dodávku.

Tak jak bylo očekáváno, tak se i stalo. Do České republiky dorazil iPad 2. Ovšem ne v takovém množství, jako by si lidé přáli, a tak se dostalo jen na několik stovek jedinců a zbývající musí čekat na další dodávku.

To, že je iPad 2 celosvětově naprosto vyprodané zboží, potvrzují i dodávky do České republiky. Dostalo se sem totiž pouze několik stovek iPadů 2, a v některých obchodech se staly nedostatkovým zbožím (nebo spíše vyprodaným) ještě dříve, než se vůbec začalo prodávat.

iPad 2 jste si mohli koupit u pouhých pěti prodejců (jmenovitě iSetos, iWorld, DatArt, iStyle a Electroworld) a největší počet iPadů se prý dostal na tzv. Apple Premium resellers (tj. iSetos, iWorld a iStyle). Už od rána stáli někteří fanoušci frontu a na většinu raně čekajících se naštěstí dostalo. Ostatní bohužel mají smůlu.

Apple iPad 2 16GB WiFi lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pro ty, kteří si nestihli zakoupit iPad 2 jako někteří šťastlivci, tak nemusí zoufat. Do České republiky by se měla další dodávka dle neoficiálních informací dostat přibližně za 2 týdny a např. obchodní řetězec DatArt velmi doporučuje si zboží předobjednat a ihned zaplatit, čímž budete v mnohém zvýhodněni oproti ostatním zájemcům o nový jablečný tablet. Pokud tedy máte zájem o iPad 2 a chcete ho co nejdříve, doporučujeme tak učinit.

Apple iPad 2 64GB WiFi 3G lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Jak se čekalo, ceny iPadů 2 naštěstí zůstaly na stejné hladině, jako u první verze. Nejlevnější verzi iPadu 2 (Wi-Fi 16GB) tedy pořídíte již s cenou i lehce pod 12000 korun. Možná nepříjemným překvapením jsou ceny tzv. “smart covers”. Za polyurethanovou verzi zaplatíte 1199 Kč, zatímco za verzi z kůže dokonce 1999 Kč – což je ve srovnání s cenou v USA opravdu “silná káva”. Dají se sehnat naštěstí levněji, na druhou stranu u prodejců s nižší cenou nejsou obvykle k dostání.

83 comments
  1. Ta to fakt nechápu proč kupovat „smart covers“ polyurethanovou verzi za 1199 Kč když jsem ji v iStylu koupil za 916,- Kč

  2. na eshopu electroworld je jakykoliv iPad2 Skladem <5ks

      1. napsal jsem jim mail s dotazem..taky me to udivilo tak uvidime jak se v pondeli vyjadri 🙂

  3. V iSETOS mají Smart Cover za 910 Kč, stejně jako HDMI redukci. Vzhledem k tomu, že nejsme v USA, ale v Evropě, to docela odpovídá.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Penultimate: oblíbený a podařený zápisník pro iPad

Následující článek

Things: zhodnocení oblíbeného GTD manažera (4. část + soutěž)

Související články