10% mužů chce iPad více než sex

Jeden z deseti svobodných mužů by raději mělo nový iPad, než novou krásnou partnerku. Odhalení nového průzkumu.

Jeden z deseti svobodných mužů by raději mělo nový iPad, než novou krásnou partnerku. Odhalení nového průzkumu.

Co je vaší oblíbenou vášní? Pokud neřeknete, že je to váš nový iPad, zřejmě s vámi není něco v pořádku, nebo jste ještě neměli tu skvělou příležitost pocítit revoluční Retina displej a jeho pixely na vlastní oči. iPad je úžasný, a podle 10% mužů, lepší než sex.

Nový průzkum od RoxyPalace.com odhalil, že 1 z 10 svobodných mužů by raději měl nový iPad, než novou sexy přítelkyni, která může potěšit způsoby, které nedopřeje ani Retina displej sítnicím. Ano, čtete správně, 10% mužů by si raději koupilo nějaký elektronický gadget, než aby se intimně spojili s nějakou dívkou.

Šokující? Ani moc ne. Vždy jsou tu nějací ti zvláštní chlápci, kteří si užívají bezpečí maminčina sklepu více, než interakci s lidmi. Je smutné, že většina těchto mužů ani nevyužívá potenciál iPadu pro balení dívek. Pouze 44% z nich uvedlo, že používají aplikaci na řešení problémů se vztahy.

A ženy? Ty se o iPad moc nezajímají. 96% z nich uvedlo, že by raději chtěly najít nového muže pro jejich život, než aby utrácely peníze za nový iPad. Průzkum také odhalil, že 71% mužů i žen by dalo přednost mluvení s potenciálními partnery přes FaceTime, než aby se s nimi skutečně setkali. Průzkumy pocházejí sice z Ameriky, ale vůbec bych se nedivil, kdyby byla situace podobná i u nás, v České Republice. Nový iPad určitě stojí za útratu, ale rozhodně nestojí za to, abyste se úplně odprostili od normálního života se skutečnými kamarády a partnery.

Zdroj: cultofmac.com

188 comments
  1. Tak ono je to spíš o tom, že deset procent chlapů nemá problém si nějakou štětku na sex najít 🙂

  2. Ježíš, to je zas bulvár. Už nemáte o čem psát?

    1. Nenazval bych to jako bulvár, ale jako zajímavá fakta:) A stále je o čem psát, jen mi to přišlo zajímavé 🙂

  3. A ztěch 10 % jsou 4% buzeranti tak to není tak alarmující 😉

  4. Já bych si taky vzal iPad a na ten iPad bych pak lákal holky 😀

  5. Bych raději chtěl krásného partnera :D:P

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Jak zprovoznit Google Street View na iOS

Následující článek

N.O.V.A. 3: první mutliplayer trailer ze hry

Související články