Apple nabízí nahléd do nového vývojářského kanálu s upoutávkou na YouTube

Nový vývojářský kanál společnosti Apple na YouTube zveřejnil krátké video propagující vývoj pro platformy Apple před svou událostí s názvem Worldwide Developer Conference. Společnost oficiálně spustila svůj kanál Developer YouTube 26. března, což znamená významné rozšíření v dosahu vývojářské komunity. Tento krok umožňuje Applu využít širokou dostupnost a popularitu YouTube a rozšířit dosah svých relací na World Wide Developer Conference (WWDC).

Co vývojářský kanál nabízí

Kanál má výběr 40 videí z WWDC 2023 a bude zahrnovat nadcházející relace z WWDC 2024 od 10. června. Výběr videí je totožný s tím, co najdete v aplikaci Developer, ale pro uživatele YouTube je přístupnější.

WWDC byla tradičně událostí společnosti Apple, která odhalila nejnovější aktualizace operačních systémů a někdy i nový hardware. Video funguje jako propagace myšlenky vývoje pro platformy Apple.

Očekává se, že kanál YouTube bude sloužit jako úložiště relací obvykle omezených na aplikaci pro vývojáře. Od hloubkových výukových programů až po hlavní projevy, kanál poskytne cenné poznatky o ekosystému společnosti Apple a pomůže vývojářům v jejich úsilí vytvářet inovativní aplikace.

WWDC 2024 odhalí změny společnosti Apple pro iOS 18, macOS 15 a zbytek operačních systémů. Očekává se také, že Apple oznámí svou strategii pro AI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek
Androidu

Uživatelé Androidu přecházející na iPhone upřednostňují hodnotu před technologiemiAndroiduUživatelé Androidu přecházející na iPhone upřednostňují hodnotu před technologiemi

Následující článek

Samsung předběhl Apple a stal se předním světovým výrobcem chytrých telefonů

Související články