Apple Arcade Logo

Apple Arcade hlásí 200 her v nabídce

Jsou to už dva roky, co nám Apple představil službu Apple Arcade. Ta funguje na bázi měsíčního předplatného, které vám odemkne originální herní tituly bez reklam a mikrotransakcí. Služba zřejmě funguje velmi dobře a v minulém týdnu dosáhla 200 nabízených titulů.

V době představení Apple Arcade v září roku 2019 bylo v nabídce 100 her. Ta se ale rozrůstala obrovskou rychlostí, zejména letos v dubnu, kdy do ní bylo přidáno rovnou 30 nových her najednou. Mimo to se ale předplatitelé mohli těšit téměř každý týden z nové hry.

Hlavním tahákem Apple Arcade jsou originální tituly, které si jinde nezahrajete, například Sneaky Sasquatch, NBA 2K21 Arcade Edition a podobné. Kromě nich ale do služby přibyly i klasické hry, jež jsou díky předplatnému očištěny od reklam a mikrotransakcí. Příkladem budiž Angry Birds, Fruit Ninja nebo Monument Valley.

Za cenu 139 Kč / měsíc tak získáte přístup do databáze 200 titulů s vlasní záložkou v App Store. Navíc pokud využíváte i jiná předplatná, za zvážení jistě bude stát služba Apple One, která za zvýhodněnou cenu kombinuje Apple Arcade, iCloud úložiště, Apple TV+ a Apple Music. Obrovskou výhodou herní platformy je možnost spustit si stejné tituly na všech platformách Applu, čítaje iPhone, iPad, Mac i Apple TV. Progres ve hrách se navíc ukládá a tak můžete pokračovat tam, kde jste skončili na jiném zařízení.

Zdroj: CNET

Předchozí článek

Apple pokračuje v plánech pro Touch ID vložené do displejů

Následující článek

Přidej se do týmu iPhoneTips.cz, sháníme posily!

Související články