Apple: další keynote “Back to the Mac” bude 20. října!

Další konference, na která Apple předvede nejbližsí budoucnost svých produktů, se bude konat 20. října. Jak si můžete všimnout na pozvánce, keynote tentokrát nese podtitul “Back to the Mac”. Na jaké novinky se můžeme těšit prozatím nikdo neví, které očekáváte vy?

Další konference, na která Apple předvede nejbližsí budoucnost svých produktů, se bude konat 20. října. Jak si můžete všimnout na pozvánce, keynote tentokrát nese podtitul “Back to the Mac”. Na jaké novinky se můžeme těšit prozatím nikdo neví, které očekáváte vy?

Jak určitě víte, na poslední keynote, která se konala 1. září a my jsme vám z ní sepsali podrobný report, byly představeny nové iPody, iTunes 10 se službou Ping a AppleTV. Co očekávat od této konference? Nového iPhone 5, iPodu, nebo třeba iPadu se nejspíš nedočkáme, ikdyž některé spekulace už hovoří o nových iPhone a iPad, tak tato konference bude mít pravděpodobně jiné téma, konkrétně počítače Macintosh a jejich software. Dočkáme se tedy nového iLife balíku, nebo třeba Macbook Air? Co myslíte, jaké nové produkty 20.10.2010 zazní z úst Steva Jobse?

Jaké novinky uvede Apple na keynote 20.10.2010?

 • Software (31%, 164)
 • MacBook (25%, 131)
 • Mac (19%, 101)
 • Steve Jobs nebude v černém roláku (12%, 62)
 • iPad (9%, 46)
 • iPhone (4%, 23)
 • iPod (1%, 7)

Celkem hlasujících: 273

7 comments
 1. Steve Jobs nebude v černém roláku xDDDD si zabil xD

   1. 😀 no ale osobně si myslím, že zvyk nezmění 😀

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Cut the Rope: dokonale zpracovaná logická hra

Následující článek

Metro.cz: Jednoduché noviny v iPhone

Související články

Černý pátek: letos 23. listopadu, tradičně ve znamení Apple produktů

Pokud v poslední době zvažujete koupi některého z výrobků Apple, máte čas do pátku tohoto týdne svou objednávku pořádně promyslet... Ptáte se proč zrovna do pátku? Protože společnost Apple každoročně v rámci tzv. Black Friday, tedy "Černého pátku", pořádá slevovou akci na své produkty. Vězte, že částka, kterou můžete ušetřit, není zanedbatelná!

iPhone 5: Apple naznačuje, jak bude vypadat

Novinky o iPhonu 5 nejsou v poslední době ničím zvláštním. Bohužel se ale stále setkáváme s protichůdnými názory, kde by podle jednoho článku měl nový jablečný telefon vypadat úplně stejně jako jeho předchůdce, iPhone 4, ale také názory, které zaručují jednu z největších změn v historii iPhonu — mezi které patří například větší displej, který již od první generace iPhonu zůstává na pro někoho už nedostačujících 3,5".

3DBoard: iPhone s Jailbreakem bude umět zobrazit 3D ikony

Na YouTube se objevilo zajímavé video jailbreakovaného iPhone 4 s nainstalovanou aplikací 3DBoard, kterou brzy najdete v Cydii za $4. Aplikace vaše ikony "překreslí" do 3D zobrazení, které je vidět i bez speciálních brýlí a ve spojení s Retina displejem vypadá opravdu hezky. Podívejte se na toto video a posuďte sami.