Apple Bumper: kryty zdarma prozatím nedostupné

Slova Steva Jobse “Okay — we’ll give you a free case” zafungovala jako magické zaklínadlo a během chvíle přišlo to, co všichni víceméně očekávali. Bumpery obaly prozatím došly a jsou momentálně nedostupné. Pokud se mrknete na stránky Apple Store a najdete zde objednávku Bumper obalu, u každé barvy uvidíte tu samou poznámku: Ships Currently Unavailable.

Slova Steva Jobse “Okay — we’ll give you a free case” zafungovala jako magické zaklínadlo a během chvíle přišlo to, co všichni víceméně očekávali. Bumpery obaly prozatím došly a jsou momentálně nedostupné. Pokud se mrknete na stránky Apple Store a najdete zde objednávku Bumper obalu, u každé barvy uvidíte tu samou poznámku: Ships Currently Unavailable.

O Bumper kryt zdarma, který předtím stál něco kolem $30 (a jeho výroba se odhaduje na 1$), je samozřejmě obrovský zájem, protože majitelé 3 milionů prodaných iPhone 4 chtějí to, na co mají nárok – na kryt gratis. Každopádně ale Apple už předem varoval, že nezvládne tak velké množství Bumper obalů vytvořit a že nebude schopný pokrýt poptávku, proto ostatní dostanou poukázku na jiné obaly.  Nyní tu stojí otázka, jestli jsou opravdu momentálně všechny Bumpery vyprodané, nebo se Apple teprve připravuje na rozdávání zdarma a z toho důvodu v Apple Store uvedl do stavu “Nedostupné”.

Bumper kryty pro iPhone 4

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

2XL Trophylite Rally: Pořádné offroad závody

Následující článek

Gameloft: 3 top hry ve slevě za 0,79€ na omezený čas!

Související články