Apple Bumper: kryty zdarma prozatím nedostupné

Slova Steva Jobse “Okay — we’ll give you a free case” zafungovala jako magické zaklínadlo a během chvíle přišlo to, co všichni víceméně očekávali. Bumpery obaly prozatím došly a jsou momentálně nedostupné. Pokud se mrknete na stránky Apple Store a najdete zde objednávku Bumper obalu, u každé barvy uvidíte tu samou poznámku: Ships Currently Unavailable.

Slova Steva Jobse “Okay — we’ll give you a free case” zafungovala jako magické zaklínadlo a během chvíle přišlo to, co všichni víceméně očekávali. Bumpery obaly prozatím došly a jsou momentálně nedostupné. Pokud se mrknete na stránky Apple Store a najdete zde objednávku Bumper obalu, u každé barvy uvidíte tu samou poznámku: Ships Currently Unavailable.

O Bumper kryt zdarma, který předtím stál něco kolem $30 (a jeho výroba se odhaduje na 1$), je samozřejmě obrovský zájem, protože majitelé 3 milionů prodaných iPhone 4 chtějí to, na co mají nárok – na kryt gratis. Každopádně ale Apple už předem varoval, že nezvládne tak velké množství Bumper obalů vytvořit a že nebude schopný pokrýt poptávku, proto ostatní dostanou poukázku na jiné obaly.  Nyní tu stojí otázka, jestli jsou opravdu momentálně všechny Bumpery vyprodané, nebo se Apple teprve připravuje na rozdávání zdarma a z toho důvodu v Apple Store uvedl do stavu “Nedostupné”.

Bumper kryty pro iPhone 4

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

2XL Trophylite Rally: Pořádné offroad závody

Následující článek

Gameloft: 3 top hry ve slevě za 0,79€ na omezený čas!

Související články

iPhone 4S: Apple dnes představí inovovanou “čtyřku”

Spekulací kolem nového iPhone se během posledního roku vyrojilo hned několik. Tou poslední zprávou před samotným uvedením, kterou vám na tomto serveru přinášíme, je několik informací o iPhone 4S. Jeho představení dnes večer je už prakticky jisté, máme pro to několik důkazů, které vás také přesvědčí.