2XL Trophylite Rally: Pořádné offroad závody

Rozžhavený písek, hustý vzduch, pořádné vedro a rozbouřený motor velké silné káry. 2XL Trophylite Rally pro iPhone a iPad vá toto vše nabídne v atraktivní grafice.

Rozžhavený písek, hustý vzduch, pořádné vedro a rozbouřený motor velké silné káry. Stačí jen nasednout a oddat se ostrým zatáčkám, dlouhým skokům a nahánění toho nejlepšího možného cílového času. To vše v povedených rally závodech od 2XL Games.

Po úvodním intru, kde se na vás blýští jedno ze závodních vozidel, vám už nic nebrání se pustit do ostrého závodu. Začít můžete módem Arcade nebo Carrer. V Arcade si vyberete jednu z tratí, obtížnosti, auta a dalších podrobností a závodění může začít. Více motivující je samozřejmě mód Carrer, kde se musíte probojovat skrze každý závod. Obtížnost si vybrat nemůžete, nýbrž je vám přidělena od začátku obtížnost Amateur, pak terpve Semi-Pro a nakonec Pro, která je teprve výzvou pro zkušenější závodníky. První dvě jsou  podle mého názoru relativně jednoduché, takže často budete vítězit.

Jako první vás dozajisté ohromí skvělá grafika. Ta je opravdu vypiplaná do detailů a nechybí ani spousta efektů. Dalším skvělým prvkem hry je její ovládání, které okamžitě sedne do ruky a je bezproblémové. V nastavení hry si můžete vybrat ze spousty voleb ovládání, mně osobně nejvíce vyhovovalo základní klasické naklápění iPhonem a pedály na displeji. Kamera vás snímá při hraní zezadu, z kapoty nebo přímo vidíte před trať. A co by to bylo za rally bez pořádného navigátora? Ten samozřejmě nechybí a určitě s ním nezabloudíte.

Rozhodně se v této hře vyplatí snažit, jelikož vaše úspěchy a dosažené časy se promítají do odměn ve formě vylepšení stávajícího auta nebo do statistik. Můžete se také zaregistrovat v programu Real Rewards, kde můžete soutěžit o různé ceny. Multiplayer je klasicky ve formě Bluetooth nebo W-Fi.

Hratelnost hry je vzhledem výše zmíněným aspektům opravdu parádní a hra vás bude po dlouhou dobu bavit. Menší nedostatek shledávám v nutnosti začít mód Carrer v Amateur obtížnosti, kde většinou budete mít velké náskoky na vaše soupeře, tudíž pořádná výzva přichází o něco později. Dalším malým minusem může pro někoho být cena, ale o kvalitu a zábavu máte na dlouhou dobu postaráno.

Pokud máte rádi rychlost a všechny možné závody pro váš iPhone vás omrzely nebo zklamaly, 2XL Trophylite Rally je ta pravá volba pro vás. Tvrdé offroad závody, pro tvrdé chlapy (i holky :D) na vás čekají v AppStore!
Moje hodnocení: 4,5/5

2XL Trophylite Rally – 3,99 € –  AppStore link

10 comments
 1. Mám otázku.Ohledně komtability her a k tomu aplikácí z iPhone na ipod touch Děkuji.Nedochází k sekání her atd..

 2. Mám otázku.Ohledně komtability her a k tomu aplikácí z iPhone na ipod touch Děkuji.Nedochází k sekání her atd..

 3. záleží kolikátá generace iPodu Touch to je a na konkrétní aplikaci ale velk problém by to být neměl, pokud se jedná o iPod Touch poslední generace

 4. záleží kolikátá generace iPodu Touch to je a na konkrétní aplikaci ale velk problém by to být neměl, pokud se jedná o iPod Touch poslední generace

 5. Hra je to vyborna…grafika krasna a ovladanie ukazkove. Jedine ale nechapem ako je mzone ze som nikdy neskoncil lepsi ako na 4mieste? A to som uz par zavodnych hier odohral…:D

 6. Hra je to vyborna…grafika krasna a ovladanie ukazkove. Jedine ale nechapem ako je mzone ze som nikdy neskoncil lepsi ako na 4mieste? A to som uz par zavodnych hier odohral…:D

 7. nesetkali jste se někdo u 8gb verze s nedostatkem paměti asi tak 4-5 alb hudby asi po 100mb a zbytek hry video?
  vím že nebude kapacita přesně 8gb ale asi 7,59 -7,84

  Děkuji za odpověd Honza

 8. nesetkali jste se někdo u 8gb verze s nedostatkem paměti asi tak 4-5 alb hudby asi po 100mb a zbytek hry video?
  vím že nebude kapacita přesně 8gb ale asi 7,59 -7,84

  Děkuji za odpověd Honza

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Užitečný tip: Rychlé vytáčení na iPhone

Následující článek

Apple Bumper: kryty zdarma prozatím nedostupné

Související články