App Store: slevy na 0,79€

Mám tu pro vás 3 rychlé tipy na kvalitní hry!

Mám tu pro vás 4 rychlé tipy na kvalitní hry za málo peněz! Mrkněte na nejlepší videa her za 0,79€.

Defender Chronicles – iTunes

Absolutní must-have za 79 centů a neváhejte ani vteřinu! Vynikají Tower Defense hra s RPG prvky a krásnou grafikou.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dIiUQPDPPUQ[/youtube]

Real Football – iTunes

Tato hra je mnoha lidmi hodnocena jako jedna z nejlepších fotbalů. Já osobně nevím, protože na fotbálek v telefonu moc nejsem, ale díky slevě se o to určitě můžete minimálně zajímat.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X59Q2ZOYO_A[/youtube]

Ranch Rush – iTunes

Jedna z nejlepších time management her. Navíc s originálním umístěním do prostředí farmy.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FvoGzRemyyM[/youtube]

Radial 50 – iTunes

Velice originální Brick Breaker hra – orientovaná do 360°!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HWwo2Y37Wm8[/youtube]

Máte také zajímavý tip? Napište do diskuze níž.

115 comments
 1. Defender Chronicles je super! jen upozornim, že 80% sleva tehle hry je jen do 9.srpna, tj. do zitra, tak fofrem 🙂

 2. Defender Chronicles je super! jen upozornim, že 80% sleva tehle hry je jen do 9.srpna, tj. do zitra, tak fofrem 🙂

 3. Jak jistě víte tak od doby os.3 už vydavatelé aplikací samy určují jestli je možné instalovat aplikace které jste už jednou zaplatily zdarma na jiné iPhony či iPody se stejným účtem (max 5 zařízení) ale nemohu přijít na to jak se to dozvím? Jsme doma tři co používáme iPhone a je fajn že platíme vždy jen jednou ale vždy pokud už někdo v rodině stahuje něco co už si někdo koupil tak nejdřív musí potvrdit platbu a až po té vyskočí že už byla jednou s tímto účtem stažena a tudíž nebude znovu účtována. Hlavně mě to zajíma u dražších aplikací jako je navigace atd… pak by bych si samozdřejmě vybral tu aplikaci kterou mohu instalovat na všechny zařízení za jednu cenu.

 4. Jak jistě víte tak od doby os.3 už vydavatelé aplikací samy určují jestli je možné instalovat aplikace které jste už jednou zaplatily zdarma na jiné iPhony či iPody se stejným účtem (max 5 zařízení) ale nemohu přijít na to jak se to dozvím? Jsme doma tři co používáme iPhone a je fajn že platíme vždy jen jednou ale vždy pokud už někdo v rodině stahuje něco co už si někdo koupil tak nejdřív musí potvrdit platbu a až po té vyskočí že už byla jednou s tímto účtem stažena a tudíž nebude znovu účtována. Hlavně mě to zajíma u dražších aplikací jako je navigace atd… pak by bych si samozdřejmě vybral tu aplikaci kterou mohu instalovat na všechny zařízení za jednu cenu.

 5. S tím bohužel nepomůžu, protože to nevím. Ale FAQ na apple.com pomůže a pokud ne tak chat se supportem je rychlý a pracovníci jsou neuvěřitelně ochotní. Každopádně včera od kamaráda mám potvrzeno, že iGO koupené jeho tátou stáhl on zadarmo 😉

 6. S tím bohužel nepomůžu, protože to nevím. Ale FAQ na apple.com pomůže a pokud ne tak chat se supportem je rychlý a pracovníci jsou neuvěřitelně ochotní. Každopádně včera od kamaráda mám potvrzeno, že iGO koupené jeho tátou stáhl on zadarmo 😉

 7. Bohůžel neumím moc anglicky tak to je trochu problém. Před tím jsem přez Google translator řešil s Aplem nefunkčnoct karty a byl to horor.
  Čekám ještě s čím příjde TomTom ale asi by mě šlehlo pokud bych po prvním zaplacení musel platit znovu a znovu.

 8. Bohůžel neumím moc anglicky tak to je trochu problém. Před tím jsem přez Google translator řešil s Aplem nefunkčnoct karty a byl to horor.
  Čekám ještě s čím příjde TomTom ale asi by mě šlehlo pokud bych po prvním zaplacení musel platit znovu a znovu.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 3GS: dočkáme se 8GB verze?

Následující článek

iTunes 9.0: nové informace nejen o podpoře Blu-ray

Související články