Angry Birds Star Wars: nový díl už 8.11., podívejte se na video

Vývojáři ze studia Rovio si pro fanoušky serie Angry Birds připravují další díl této nejúspěšnější herní serie pro iOS, tentokrát s tématikou obřího filmového trháku Star Wars, kterého se dočkáme už 8. 11. 2012. Podívejte se na první teaser!

Vývojáři ze studia Rovio pro fanoušky serie Angry Birds připravují další díl této nejúspěšnější herní serie pro iOS, tentokrát s  tématikou obřího filmového trháku Star Wars, kterého se dočkáme už 8. 11. 2012. Podívejte se na první teaser!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lyB6G4Cz9fI&feature=player_embedded[/youtube]

Detaily nového dílu zatím neznáme, ale nějaké informace přecijen jsou. Zajímavé je, že Rovio opět nepodcenilo trh s hračkami a s výrobcem hraček Hasbro připravují celou řadu hraček s tématikou Hvězdných válek. Těšit se tak můžete nejen na již tradiční plyšáky, ale také odpalovací zařízení připomínající katapult, ze kterého budete metat speciálně nadesignové ptáky.

51 comments
  1. Kedysi bol toto moj najoblubenejsi server ale čo sa tu teraz deje … Raz za 9 dni článok …….

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Perfect Cell: skvělá plošinovka s lákavým příběhem

Následující článek

Apple představí iPad Mini již 23.října

Související články

Stream.cz brzy na AppStore: iPhone verze české internetové TV

Dnes stránka iPhoneTips.cz na Facebooku překonala hezkých 8.000 fanoušků, za což všem našim čtenářům velice děkujeme! Přinášíme vám jako jediní exkluzivní obrázky z připravované aplikace pro iPhone, která vám umožní přehrávat videa z největšího českého videoserveru Stream.cz podobně jako známá iOS aplikace YouTube.