Angry Birds Star Wars: nový díl už 8.11., podívejte se na video

Vývojáři ze studia Rovio si pro fanoušky serie Angry Birds připravují další díl této nejúspěšnější herní serie pro iOS, tentokrát s tématikou obřího filmového trháku Star Wars, kterého se dočkáme už 8. 11. 2012. Podívejte se na první teaser!

Vývojáři ze studia Rovio pro fanoušky serie Angry Birds připravují další díl této nejúspěšnější herní serie pro iOS, tentokrát s  tématikou obřího filmového trháku Star Wars, kterého se dočkáme už 8. 11. 2012. Podívejte se na první teaser!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lyB6G4Cz9fI&feature=player_embedded[/youtube]

Detaily nového dílu zatím neznáme, ale nějaké informace přecijen jsou. Zajímavé je, že Rovio opět nepodcenilo trh s hračkami a s výrobcem hraček Hasbro připravují celou řadu hraček s tématikou Hvězdných válek. Těšit se tak můžete nejen na již tradiční plyšáky, ale také odpalovací zařízení připomínající katapult, ze kterého budete metat speciálně nadesignové ptáky.

51 comments
  1. Kedysi bol toto moj najoblubenejsi server ale čo sa tu teraz deje … Raz za 9 dni článok …….

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Perfect Cell: skvělá plošinovka s lákavým příběhem

Následující článek

Apple představí iPad Mini již 23.října

Související články

Apple: vánoční reklama na iPhone 4

Máte už dárky k Vánocům? Pokud ne, Apple vám v novém televizním spotu poradí, že s iPhone 4 a Facetime si Vánoce a Štědrý den opravdu užijete. Ať je to jak chce, Apple chce zvýšit povědomí o iPhone 4 těsně před Vánoci, což je bezesporu chytrý marketingový tah. Otázkou zůstává, kolik lidí v ČR a SR kupuje dárky v hodnotě 15 tisíc Korun?

iOS 4.1: Nová verze je ke stažení!

Apple právě vydal novou verzi iOS 4.1, která by měla vyřešit problém pomalého iPhone 3G, přidat HDR fotoaparát a mnoho dalších novinek, o kterých jsme vám již psali. Připojte svůj iPhone, pusťte iTunes, updatujte a napište nám do komentárů vaše první poznatky s iOS 4.1!