5 her, které jsou pro iPhone 6 jako stvořené

Každý telefon potěší po jiné stránce. Pokud máte iPhone 6 nebo 6+, tak vás už pravděpodobně skvělé funkce omrzely a rádi byste okusily nějaké hry, které si na telefonu skutečně užijete. Udělali jsme pro vás seznam 5 her, které  vás potěší jak po grafické stránce, tak i celkovým zpracováním.

Beach Buggy Racing

Na první pohled sympatická hra, která je úmyslně v lehce animovaném stylu. Stanete se v ní řidičem buginy, kterou si můžete zdokonalovat a porážet s ní soupeře. Hra není jen o zatáčení, zpestřením je zde likvidace a zpomalování soupeřů různými nástrahami, díky kterým se hra stává velmi zábavnou. Je zcela ideální pro příjemné odreagování a zábavu.

Stáhnout Beach Buggy Racing

Epic Zen Garden

Unikátní aplikace, ve které se uživatel stane architektem zenových zahrad. Hra je postavena v enginu Unreal a disponuje velmi pokročilými grafickými prvky. Všechny zahrady jsou ve vysokém rozlišení a jedná se o opravdová umělecká díla. Zenovou zahradu je možné vytvořit i do toho nejmenšího detailu, jako je uhrabání písku na neživé zahradě a mnoho dalších funkcí.

Stáhnout Epic Zen Garden

Modern Combat 5: Blackout

Jestliže v sobě máte neukojenou agresi, tak si jí nejlépe vybijete u FPS střílečky, která svým grafickým zpracováním chvílemi vypadá, jako byste se ocitli ve skutečné bitevní zóně. Účel hry je jasný, plnit cíle, likvidovat nepřátele a hlavně přežít. Je zde široký výběr zbraní a také možnost multiplayeru, který je velmi zábavný a doslova i návykový.

Stáhnout Modern Combat 5: Blackout

Prime World: Defenders

Tower Defense hry jsou extrémně zábavné, ale na trhu se většinou vyskytují v nepříliš přitažlivém povedení. Tato hra je však opakem, má propracované 3D prostředí a cílem každého hráče je, aby se nepřítel nedostal k jeho pevnosti. K likvidaci nepřátel slouží celá řada věžiček, které je možné stavět do cesty a různě je upgradovat.

Stáhnout Prime World: Defenders

Badland

O Badlandu už jste pravděpodobně slyšeli, ale pokud ne, tak si ho co nejdříve stáhněte. Ve hře se stanete tlustým netopýrem, který se musí prodírat skrze překážky. Hra má zcela originální zpracování a jediné co ní hráč dělá je to, že reguluje výšku netopýra. Hra je dlouhá a velmi zábavná. Jedná se o perfektní možnost, jak se bezmyšlenkovitě oddat relaxaci nad zajímavou hrou.

Stáhnout Badland

Předchozí článek

Jakou si dáte kávu? Řekněte to iPhonu

Následující článek

Pohled zpět: Tuhle retro klávesnici si zamilujete

Související články

Nuu Mini Key: Hardwarová klávesnice pro iPhone 4

Na berlínském veletrhu IFA byla představena zajímavá QWERTY klávesnice pro iPhone 4, kterou chce výrobce uvést na trh ještě do konce roku pod názvem Nuu Mini Key za cenu pohybující se okolo 60 USD (zhruba 1 150 Kč). Koukněte na fotky tohoto zajímavého gadgetu.