Jakou si dáte kávu? Řekněte to iPhonu

Dokážete si představit, že by vám váš telefon připravil kávu? Pokud si připravujete kávu každý den, tak jste se už možná někdy zamysleli nad tím, kolik života by vám ušetřilo, kdyby kávu připravoval každý den někdo za vás. Dnes si představíme unikátní kávovar budoucnosti, který spolupracuje ruku v ruce s vaším telefonem a je připraven vám připravit tu nejlepší kávu podle vašich představ.

Mr. Coffee Smart Coffeemaker není nic jiného než inteligentní kávovar, který je na první pohled nerozeznatelný od současných luxusnějších kávovarů. Jeho úkol a poslání je jasné, připravovat kávu. Jakou kávu připraví, to už si uživatel sám nastaví na svém telefonu. Kávovar umožňuje nastavení 1 cyklu pro jeden den.Uživatel si ho může nastavit přímo na telefonu. Pokud si například večer nastavíte, že chcete mít na sedmou hodinu ráno kávu, tak na vás ráno bude čekat.

Kávovar je plně kompatibilní se všemi iPhony a bez problémů s nimi komunikuje. V kávovaru se nachází nádržka na vodu a pokud je prázdná, tak vám přijde zpráva, abyste ji naplnili. To samé se týká údržby, sám kávovar vám připomene, kdy je příliš zašpiněný a potřebuje drobnou údržbu. Kávovar je nerezový a snadno se udržuje.

Skutečnost, že si můžete již v posteli nastavit kávu na ráno, je příjemná. Velkou výhodou kávovaru je především cena. Ačkoliv se jedná o novinku, tak její výrobce stanovil cenu proklatě nízko a to za 150 dolarů, tedy v přepočtu kolem 3000 Kč. Svojí cenou se tedy příliš neliší od klasických kávovarů, které inteligentní rozhodně nejsou a vše je potřeba nastavovat manuálně. Ačkoliv se nastavuje jen jeden cyklus denně, tak si ho lze nastavit na každý den jiný.

Od pondělí do pátku si můžete například nastavit kávu na čas, kdy vstáváte a o víkendu klidně na večer. Kávovar má moderní vzhled a najdete na něm také kontrolku, která svátí, když je spojena s vaším telefonem. Inteligentní kávovar vás sice ještě nepozdraví, když vstupujete do kuchyně, ale i tak se jedná o příjemnou vymoženost. Kávovar je možné objednat na webu http://www.mrcoffee.com/

Předchozí článek

Basis Peak: Sledujte své tělo při sportu

Následující článek

5 her, které jsou pro iPhone 6 jako stvořené

Související články

iSETOS: na zlevněné produkty čekaly davy

Před otevřením jsme vás informovali o speciální akci, kterou firma Setos, zabývající se Apple produkty již od roku 1996, přichystala pro první zákazníky. Spousta lidí se ale obávala, že otevření nedopadne bez chyb, které potkaly konkurenci. Jak celá akce probíhala?