Helikoptéra ovládaná iPhonem

Hry na iPhonu jsou skvělé, je možné je hrát do omrzení, ovšem stále to není ono, stále je to jen jako. Opravdový prožitek může změnit skvělá hračka, kterou je RC helikoptéra na ovládání skrze iPhony, iPody a iPady.

Hry na iPhonu jsou skvělé, je možné je hrát do omrzení, ovšem stále to není ono, stále je to jen jako. Opravdový prožitek může změnit skvělá hračka, kterou je RC helikoptéra na ovládání skrze iPhony, iPody a iPady.

Jedná se o univerzální kombinaci aplikace a moderní lehké RC helikoptéry. Aplikace se jmenuje HELLO TC a lze ji zakoupit společně se samotnou helikoptérou nebo zvlášť. Každý uživatel, který disponuje operačním systémem iOS 4.3 a výše, tak si může aplikaci zakoupit a pustit se do ovládání. Helikoptéra je z lehkých kovových slitin a plastu.

 

Celý set helikoptéry je dostupný na většině západních aukčních portálech, dokonce i na Amazonu a eBay. Helikoptéra je v setu společně s několika náhradními díly a platformou po podložení telefonu. Cílem výrobce, kterým je Griffin Technology, bylo pokrýt co největší skupinu uživatelů a tak je aplikace dostupná ve verzích pro iOS i Android.

 

Platforma pro ovládání se připne přímo za telefon a uživatel si díky ní může připadat, že drží ovladač podobný konzoli na Playstation. Veškeré ovládání helikoptéry je skrze telefon, od jejího zapnutí až po ovládání, to je prostřednictvím virtuálního joysticku. Ovládání ovšem skýtá více možností, pro větší pohodlí se lze přepnout do pohybového ovládání a helikoptéru tak budete ovládat nakláněním telefonu do stran. Pouze ovládaní s iPady se zdá být lehce těžkopádné.

 

Skvělou vlastností je možnost nastavení letového plánu. Helikoptéru můžete naučit celou trasu po místnostech, ta se jí uloží do paměti a následně ji dokáže absolvovat sama. Rovněž se nabízí možnost pro akrobatické kousky a manévrování.

 

Velmi úžasná je cena celé helikoptéry, která se drží při zemi http://griffintechnology.com/helo-tc-touch-controlled-toy-helicopter. Helikoptéru je výhodné zakoupit na, již zmíněných, aukčních portálech, kde je aktuálně nejlevnější. Nejedná se o jedinou létající hračku, která je ovládaná telefonem, na trhu jsou již dostupné i kvadrokoptéry, které nabídnou rovněž inteligentní rozhraní pro ovládání a také nízkou cenu.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

7 nejlepších her a aplikací týdne

Následující článek

5 aplikací určených milovníkům psů

Související články