Podívejte se na první video s rozbalováním nového iPadu

Netrvalo to dlouho a už tu máme první video s rozbalováním nového iPadu, který se do rukou normálních lidí dostane nejdříve 16.března.

Netrvalo to dlouho a už tu máme první video s rozbalováním nového iPadu, který se do rukou normálních lidí dostane nejdříve 16.března.

A jak vlastně můžete potvrdit, že se jedná o nový iPad a ne o iPad 2? Jednoduše, na videu je vidět, že nápis na krabici je od iPadu 4G (LTE síť). Zadní iSight kamera je také o něco větší než na iPadu 2 a v iOS si můžete všimnout vypnutí a zapnutí LTE sítě.

Unboxing nového iPadu je sice ve Vietmanštině, ale rozhodně to nebrání tomu, abyste si nový iPad prohlédli z každého úhlu. Na chvíli také porovnají starší iPad 2 s novým iPadem.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FCm_ggEhPQ&feature=youtu.be[/youtube]

zdroj: CultOfMac.com

4 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Fast Camera: vyfoťte důležité okamžiky opravdu rychle

Následující článek

Camera+ 3: nová verze velice oblíbené fotoaplikace

Související články

SuperApple #4: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát se dozvíte o šikovném programu XBMC, o bezdrátovém SD slotu, o SSD discích a o volantu pro iPhone vyrobeného z Lega.

Kompletní informace: Prezentace Apple o problémech iPhone 4!

Na včerejší tiskové konferenci Apple konečně rozluštil hádanku o problémech s anténou v novém iPhone 4. Fakta, které Steve Jobs odprezentoval, dávají jasně najevo, že se problém nebude až tak "horký" a že se týkal pouze několika málo uživatelů. Přečtěte si o výjmečné prezentaci, na které mimo jiné Apple prozradil, že ke všem iPhone 4 dá svůj Bumper kryt zdarma!