4 příslušenství pro rozšíření místa v iPhonu/iPadu

Pokud pracujete s iOS přístroji, možná už se vám stalo, že vám nestačil prostor na disku. Volba mezi 64GB a 128GB přístroji způsobila, že si většina uživatelů přestala na nedostatek místa stěžovat, ovšem stále je mnoho uživatelů, pro které je i takový prostor zkrátka velmi malý a pro své potřeby potřebují místa více. To je důvod, proč si dnes představíme 4 šikovná příslušenství, která nám k rozšíření místa pomohou.

Seagate Wireless a Wireless Plus

Velmi profesionální pomůcka, která funguje jako bezdrátové úložiště dat. Nemusíte tedy u sebe neustále nosit žádné kabely. Kromě toho, že má velmi moderní a stylový vzhled, je toto zařízení i velmi malé a skladné. Uživatel se na něj jednoduše připojí prostřednictvím wifi, k vytvoření připojení se využívá speciální aplikace Seagate Media Manager. K tomuto zařízení se lze připojit během několika vteřin a umožňuje dokonce možnost připojení většího množství zařízení, které budou toto úložiště dat využívat. Seagate Wireless nabízí prostor 500 GB a jeho cena je, v přepočtu, něco málo přes 3000 Kč.

Wireless Plus již nedisponuje tak moderním tvarem, ale nabídne větší baterii a dokonce i několik provedení podle velikosti úložného prostoru a to: 500GB, 1TB a 2TB. Jedná se již opravdu o zařízení pro náročné. Největší verzi zakoupíte za cca 5000 Kč.

Leef iBridge

Nyní trochu odbočíme od bezdrátových zařízení a ukážeme si tento stylový flashdisk, který je možné připojit k iPhonu i k Macu. Má tvar karabiny, kterou lze snadno odepínat a díky ideálnímu tvaru i snadno připojit. Zařízení disponuje velmi rychlým přenosem dat a možností snadné správy dat v úložišti ze zařízení, které budeme aktuálně používat. K dispozici je od 16GB verzí až po 256GB a jeho cena začíná na, v přepočtu, 1500 Kč.

SanDisk iXpand Flash Drive

Velmi podobné zařízení jako Leef iBridge, liší se především tvarem a jiným výrobcem, jinak je jeho určení stejné. První připojení zabere pár minut, než se zařízení nainstaluje, ale následně je už pokaždé velmi rychlé. K dispozici je od 16GB verze až po 128GB verzi. Jeho cena začíná, také, na cca 1500 Kč.

Předchozí článek

Amazon Dash Button promění domácnost v jeden e-shop

Následující článek

Moment Lenses: iPhone objektivy pro profi fotografy

Související články

Apple: nejlepší čtvrtletí historie, tržba 26,74 miliardy dolarů

Apple před několika hodinami oznámil finanční úspěch za první fiskální období tohoto roku (končící 25.12.2010). Slovo "úspěch" jsem použil záměrně, protože pro Apple nedopadl poslední kvartál vůbec špatně. Naopak, americká společnost zaznamenala nejlepší čtvrtletí v historii, protože jen prodejem 4.13M Maců, 16.24M iPhonů, 19.45M iPodů a 7.33M iPadů si Apple vydělal 15,68 miliardy dolarů!