4 příslušenství pro rozšíření místa v iPhonu/iPadu

Pokud pracujete s iOS přístroji, možná už se vám stalo, že vám nestačil prostor na disku. Volba mezi 64GB a 128GB přístroji způsobila, že si většina uživatelů přestala na nedostatek místa stěžovat, ovšem stále je mnoho uživatelů, pro které je i takový prostor zkrátka velmi malý a pro své potřeby potřebují místa více. To je důvod, proč si dnes představíme 4 šikovná příslušenství, která nám k rozšíření místa pomohou.

Seagate Wireless a Wireless Plus

Velmi profesionální pomůcka, která funguje jako bezdrátové úložiště dat. Nemusíte tedy u sebe neustále nosit žádné kabely. Kromě toho, že má velmi moderní a stylový vzhled, je toto zařízení i velmi malé a skladné. Uživatel se na něj jednoduše připojí prostřednictvím wifi, k vytvoření připojení se využívá speciální aplikace Seagate Media Manager. K tomuto zařízení se lze připojit během několika vteřin a umožňuje dokonce možnost připojení většího množství zařízení, které budou toto úložiště dat využívat. Seagate Wireless nabízí prostor 500 GB a jeho cena je, v přepočtu, něco málo přes 3000 Kč.

Wireless Plus již nedisponuje tak moderním tvarem, ale nabídne větší baterii a dokonce i několik provedení podle velikosti úložného prostoru a to: 500GB, 1TB a 2TB. Jedná se již opravdu o zařízení pro náročné. Největší verzi zakoupíte za cca 5000 Kč.

Leef iBridge

Nyní trochu odbočíme od bezdrátových zařízení a ukážeme si tento stylový flashdisk, který je možné připojit k iPhonu i k Macu. Má tvar karabiny, kterou lze snadno odepínat a díky ideálnímu tvaru i snadno připojit. Zařízení disponuje velmi rychlým přenosem dat a možností snadné správy dat v úložišti ze zařízení, které budeme aktuálně používat. K dispozici je od 16GB verzí až po 256GB a jeho cena začíná na, v přepočtu, 1500 Kč.

SanDisk iXpand Flash Drive

Velmi podobné zařízení jako Leef iBridge, liší se především tvarem a jiným výrobcem, jinak je jeho určení stejné. První připojení zabere pár minut, než se zařízení nainstaluje, ale následně je už pokaždé velmi rychlé. K dispozici je od 16GB verze až po 128GB verzi. Jeho cena začíná, také, na cca 1500 Kč.

Předchozí článek

Amazon Dash Button promění domácnost v jeden e-shop

Následující článek

Moment Lenses: iPhone objektivy pro profi fotografy

Související články