Parašutistův iPhone přežil pád z výšky 4 kilometrů

Video na TikToku ukazuje, jak parašutista shodil svůj iPhone z letadla během seskoku, přičemž telefon nějakým způsobem přežil pád z výšky 4 kilometrů. Pád iPhonu může být pro většinu uživatelů chvílí plnou strachu. Ve videu parašutista ukázal, co by mohlo být nejextrémnější verzí této situace.

Velké štěstí nebo jen superodolný telefon?

Video Hattona Smithe s názvem „Když vám telefon vypadne z kapsy ve výšce 14 000 stop“ ukazuje, jak vyskočil z letadla a hned po vystoupení z něj byl rychle oddělen od svého zařízení. Je vidět, že se iPhone rychlostí otáčí a třepotá pryč od fotoaparátu.

Krátké video stříhne záběr na iPhone, částečně zaklíněný do země „jako Excalibur“, jak řekl jeden hlas mimo obrazovku. iPhone je poté vytažen ze země a považován za „zcela v pořádku“.

Není jasné, jaký model iPhonu byl zobrazen, ale byl umístěn uvnitř přiměřeně odolného pouzdra. Důležitější pro jeho přežití je, že iPhone přistál v zemi, která byla velmi blátivá, což mu umožnilo měkčí přistání, než je obvyklé.

Zatímco Apple nenabízí výšku, ze které by iPhony přežily pád, většina odolných pouzder je prodávána jako schopná odrazit pád z výšky asi 2 metrů.

Není to zdaleka první případ, kdy by byl iPhone shozen parašutistou, ale díky přežití je to rarita. iPhone se v průběhu let také setkal s dalšími těžkými situacemi pro přežití, včetně mnoha případů, kdy byl po dlouhou dobu ponořen v jezerech.

Předchozí článek

Nové biometrické prvky Optic ID využívají duhovku k odemykání náhlavní soupravy Apple Vision Pro

Následující článek

Warren Buffett chválí iPhone jako „mimořádný produkt“

Související články