Apple bude 11. září vysílat dokument o útoku na WTC zdarma.

20. výročí od útoku na Světové obchodní centrum v New Yorku je zde za pár dní. Teroristický útok 11. září 2001, který změnil svět jako nic jiného se během let dočkal několika dokumentů i filmů založených na těchto událostech.

Na Apple TV+ je nyní k dispozici dokument přímo od Applu, který však celou situaci 11. září zachycuje z pohledu tehdejšího prezidenta USA George W. Bushe. Kromě již známých faktů se v dokumentu setkáváme s exkluzivními rozhovory přímo s bývalým prezidentem a s členy jeho kanceláře, kteří po útoku hráli velkou roli při strategii.

Dokument 9/11: Inside the President’s War Room je již nyní dostupný na Apple TV+ pro předplatitele. Pro všechny ostatní Apple přímo na výročí, 11. září, bude vysílat tento pořad zdarma, a to bez nutnosti aktivovat jinak 7 denní zkušební doku Apple TV, po níž by následovalo předplatné 139 Kč / měsíc. Dokument režíruje Adam Wishart a vypravěčem je Jeff Daniels, který si mimo jiné zahrál Johna Sculleyho ve filmu Steve Jobs (2015).

Trailer můžete shlédnout níže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Předchozí článek

Pozor, školní hlášení...

Následující článek

Partner Applu, společnost TSMC, zvýší ceny výroby čipů až o 20 %.

Související články

T-Mobile: nabízí jen iPhone 4 16GB, ale za cenu už od 7990 Kč

Poslední český operátor, který po O2 a Vodafone oznámil ceny iPhone 4, se stal T-Mobile. Ten se rozhodl nabídnout svým zákazníkům pouze 16GB model. Jak se čekalo, žádná výraznější cenová bomba se nestala, přesto T-Mobile nás jednou věcí překvapil. Stávajícím zákazníkům s minimálním měsíčním plněním 2.300 Kč nabídne iPhone 4 16GB za nízkých 7.990 Kč.