Apple bude 11. září vysílat dokument o útoku na WTC zdarma.

20. výročí od útoku na Světové obchodní centrum v New Yorku je zde za pár dní. Teroristický útok 11. září 2001, který změnil svět jako nic jiného se během let dočkal několika dokumentů i filmů založených na těchto událostech.

Na Apple TV+ je nyní k dispozici dokument přímo od Applu, který však celou situaci 11. září zachycuje z pohledu tehdejšího prezidenta USA George W. Bushe. Kromě již známých faktů se v dokumentu setkáváme s exkluzivními rozhovory přímo s bývalým prezidentem a s členy jeho kanceláře, kteří po útoku hráli velkou roli při strategii.

Dokument 9/11: Inside the President’s War Room je již nyní dostupný na Apple TV+ pro předplatitele. Pro všechny ostatní Apple přímo na výročí, 11. září, bude vysílat tento pořad zdarma, a to bez nutnosti aktivovat jinak 7 denní zkušební doku Apple TV, po níž by následovalo předplatné 139 Kč / měsíc. Dokument režíruje Adam Wishart a vypravěčem je Jeff Daniels, který si mimo jiné zahrál Johna Sculleyho ve filmu Steve Jobs (2015).

Trailer můžete shlédnout níže.

Předchozí článek

Pozor, školní hlášení...

Následující článek

Partner Applu, společnost TSMC, zvýší ceny výroby čipů až o 20 %.

Související články

iPad: první video-recenze tabletu od Apple

První dubnovou zprávu věnujeme iPadu a skvělé video-recenzi, kterou připravil uznávaný PCMAG. Ikdyž je recenze v angličtině, myslím, že i pro začátečníky nebude problém porozumět. Ve videu najdete hezké detaily jak samotného tabletu, tak operačního systému, nebo třeba GT Racing.
Číst více

Apple letošní WWDC 2014 zahájí 2. června

Jako každý rok, tak i letos bude v San Franciscu v centru Moscone Convention od 2. do 6 . 6. probíhat konference WWDC určená především vývojářům. Pro širokou veřejnost je ale určitě zajímavý fakt, že jako každý rok, tak i letos celé WWDC odstartuje Apple prezentací novinek, které nás čekají a neminou v roce 2014. A jaké to budou?