Nahoru

iPhoneTips.cz na Facebooku: proč se vyplatí být fanoušek?

Dovolte mi dnes menší odbočení od témat Apple, na druhou stranu ne tak docela. Rád bych vás tímto mini-článkem upozornil na oficiální stránku iPhoneTips.cz na Facebooku. Jednu z největších Česko-Slovenských komunit fanoušků Apple určitě stojí za to sledovat a my vám dnes prozradíme proč.

Od samotného vzniku iPhoneTips.cz (1.6.2009) jsme naši stránku na Facebooku obohacovali o něco extra, co na samotném webu nenajdete. Ať už jde o aktuální slevy na AppStore, live přenos s obrázky z konference, na které byl představen nový iPhone, nebo třeba o vtipné obrázky o Apple produktech, které jsme vkládali na zeď.

Jeden takový obrázek jsme vložili také včera a k našemu potěšení se u něj rozpoutala poměrně vášnivá diskuze, která má nyní už 27 komentářů. Vaše názory jsou opravdu zajímavé (nejen u tohoto obrázku), baví nás si je číst a jsme za ně opravdu rádi, protože tak Apple komunitu sami vytváříte. Dovolte citaci jednoho fanouška:

„Tahle skupina se mi začíná líbit čím dál více. Konečně skupina, která poskytuje zajimave informace a ne jen zbytečný spam.“ Tomáš Gayer

Momentálně se počet fanoušků přibližuje k hranici 3.000 fanoušků, což je opravdu úctyhodné číslo, které ale doufám není konečné. Věřím, že naše-vaše komunita je pro vás přínosem, baví vás diskutovat a vyměňovat si názory s ostatními Apple fanoušky.
Pokud se chcete v budoucnu dozvědět o nejnovějších informacích ze světa Apple, slevách, soutěžích a dalších užitečných informacích, mělo by být iPhoneTips.cz na Facebooku to pravé místo pro vás. Děkujeme za každého člena!

Jste fanouškem iPhoneTips.cz na Facebooku?

Výsledky ankety